یو پی اس پرسو

یو پی اس پرسو : یو پی اس همان تامین کننده برق بدون قطع وصلی است که به صورت دستگاه تامین برق اضطراری برای تامین مراکز مهم به خصوص بیمارستان ها استفاده می شود. برای استفاده از یو پی اس بایستی تجهیزات مورد نیاز توسط کابلی به یو پی اس وصل شوند تا برق مورد نیاز را تامین کند.

یو پی اس «PEC-NGD1103B48VDC»شرکت پرسو

شرکت پرسو با تولید انواع مختلف یو پی اس با ولتاژ های متفاوت توانسته  برق مورد نیاز انواع دستگاه ها ، بانک ها، ادارات، بیمارستان ها و… را تامین کند.

یو‌پی‌اس مدل «PEC-NGD1103B48VDC»

یو پی اس مدل «PEC-NGD1103B48VDC» یکی از یو پی اس ها مناسب برای تامین برق مکان های مختلف از جمله بیمارستان ها، کارخانه ها، بانک ها، ادارات، دستگاه های صنعتی و… است که علاوه بر تامین انرژی از دستگاه های متصله به این یو پی اس محافظت نیز می کند. این یو پی اس می تواند بسته به برق مورد نیاز تجهیزات صنعتی حداقل ۵۵ دقیقه برق مورد نیاز دستگاه ها را تامین کند.

مزایای یو پی اس مدل «PEC-NGD1103B48VDC» شرکت پرسو

 • حفاظت از تجهیزات صنعتی علاوه بر تامین برق
 • تامین برق حداقل ۵۵ دقیقه تجهیزات بسته به توان مصرفی آن ها
 • داشتن چهار باتری با آمپر ۹
 • قابلیت روشن شدن بدون نیاز به برق شهری
 • بدون نیاز به جریان ذخیره شده و…

محصولات تولیدی شرکت صنایع پرسو الکترونیک

 1. تولید یو پی اس های Line interactive از ۵۰۰VA تا ۳KVA
 2. تولید یو پی اس های Online از ۱KVA تا ۱۰۰KVA
 3. تولید یو پی اس های ماژولار تا توان ۶۰KVA
 4. باتری های لید اسید یو پی اس PEC
 5. تولید انواع رکهای مخابراتی و شارژرهای مخابراتی کم ظرفیت و پر ظرفیت با تکنولوژی Switched Mode تا ۶۰۰۰A با فریم های Indoor و Outdoor و درجات حفاظتی مختلف تاIP55
 6. انواع شارژرهای صنعتی با کاربرد در صنایع نفت، گاز پتروشیمی، نیروگاهی و ….
 7. اینورتر های پیشرفته ماژولار برای مصارف مخابراتی تا توان ۱۸KVA
 8. تولید انواع تابلوهای توزیع برق DC و AC در ظرفیتهای مختلف و درجات حفاظتی مختلف تا IP44
 9. تولید انواع کابینت باطری و رکهای مخابراتی با درجات حفاظتی مختلف
 10. تولید رکهای مخابراتی و محصولات ترکیبی شامل یو پی اس، اینورتر، کانورتر و رکتیفایر با کاربردهای خاص بر اساس نیاز مشتریان

یو پی اس شرکت پرسو

از آنجایی که این روز ها یو پی اس در بازار از پر فروش ترین اجناس برای تامین برق تجهیزات در مواقع اضطراری به کار می روند در بین شرکت ها رقابت تنگاتنگی برای ارائه بهترین یو پی اس وجود دارد. شرکت صنعتی پرسو با سابقه نزدیک به سی سال در تولید یو پی اس و پر کاربرد ترین تجهیزات الکترونیکی است. این شرکت با توانایی تولید یو پی اس های مختلف با کاربردهای خانگی، بیمارستانی، شرکتی، صنعتی، کارخانه ای، اداری توانسته است علاوه بر تامین نیاز های داخل کشور تامین یو پی اس کشور های همسایه را نیز بر عهده گرفته است و دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سراسر دنیا هست.