یو پی اس سیستم های خانگی | یو پی اس برای کامپوتر | یو پی اس برای یخچال و لوازم دیجیتالی

یو پی اس برای سیستم های خانگی | یو پی اس برای کامپوتر | یو پی اس برای ساختمان | یو پی اس برای لوازم صوتی و تصویری | یو پی اس برای یخچال خانگی و کنسول بازی

همه دستگاهها و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی که در منزل به کار می روند نیز مانند هر دستگاه دیگری برای عملکرد مناسب و جلوگیری از آسیب های احتمالی ناشی از نوسانات و اختلالات برق ، نیازمند تجهیزاتی هستند تا بتواند یک برق مناسب و عاری از اختلال را در اختیارشان قرار دهد. سلایق کابران خانگی نیز به سمت و سوی استفاده از تجهیزات صوتی و تصویری ، کامپیوتر های خانگی ، کنسول های بازی و حتی سیستم های روشنایی اضطراری در مواقع قطعی برق پیش رفته است.

محصولات شرکت باتری یو پی اس ایران با برند ups battery با ویژگی ها و مشخصات فنی خود قادر به پاسخگویی به بسیاری از نیازهای این چنینی در حوزه کاربری های خانگی می باشند. لذا در این قسمت سعی گردیده تا راهکارها و پشنهادات مرتبط با استفاده از محصولات ups battery جهت تامین برق مناسب و بدون اختلال جهت این کاربردها ، بررسی گردد.

یو پی اس برای کامپوترهای شخصی و کنسولهای بازی

در دنیای دیجیتالی امروز نمیتوان نقش کامپیوتر ها را در زندگی انسان نادیده شمرد، هرچه به جلو پیش میرویم، ابعاد وسیعتری از زندگیمان دیجیتالی و الکترونیکی میشوند. از بانکداری الکترونیکی و خرید آنلاین گرفته تا سیستم های اداری که در آنها کاغذ ها جای خود را به دیتا های کامپیوتری داده اند. همانطور که میدانید کامپیوتر شما برای تغذیه مدارات الکترونیک خود از برق شهر استفاده می کند. اختلالات شبکه توزیع برق بر کارکرد کامپیوتر شما تاثیر می گذارد و حتی ممکن است باعث سوختن قطعات آن شود. یکی از حفاظت های مهم ، حفاظت در برابر نوسانات الکتریکی یا نوسانات برق شهر است.لذا استفاده از استابیلایزر یا یو پی اس های کیان صنعت به منظور تثبیت ولتاژ مجاز در خروجی پیشنهاد می گردد.

یو پی اس برای یخچال خانگی

امروزه دیگر منزل یا اداره ای یافت نمی شود که یخچال ، فریزر و یا یخچال فریزری در آن نباشد. بخش موتور الکتریکی یا کمپرسور آنها ، آسیب پذیر ترین قسمت در مقابل نوسانات و اختلالات برق شهر می باشد. علی الخصوص در یخچال های دیجیتال جدید ، برد های الکترونیکی فرمان و مدیریت ، بسیار بسیار به نوسانات حساسند. ضمن آنکه تقریباً همه فروشندگان تعهد یا گارانتی در مقابل خرابی های ناشی ازنوسانات و اختلالات برق شهر ندارند.
به همین دلیل پیشنهاد می گردد تا به لحاظ تامین امنیت کاری و جلوگیری از آسیب های احتمالی به یخچال و یا فریزر خود ، حتماً از محصولات کیان صنعت استفاده نمائید.

یو پی اس برای لوازم صوتی و تصویری

استفاده از سیستم های پخش و یا ضبط صدا، تصویر و به طور کل مالتی مدیا، جزء زندگی امروزه بشری است. امروزه دیگر نمی توان منزلی را بدون حداقل یکی از این گونه تجهیزات یافت. استفاده از این گروه از محصولات حتی دامنه کاربری و استفاده خود را به مکان های عمومی و یا اداری نیز باز نموده است. مطمئناً به واسطه الکترونیکی بودن هریک از تجهیزات این چنینی، وجود یک برق عاری از هرگونه اختلال و یا وجود یک برق اضطراری مطمئن می تواند علاوه بر آنکه طول عمر و صحت عملکرد آنها را تضمین نماید، بلکه در مواقعی که به هر دلیل برق شهر دچار قطعی و یا مشکلات زیادی باشد، می تواند برق مورد نیاز آنها را تامین نماید.

یو پی اس برای حفاظت کل ساختمان

امروزه در هر ساختمانی اعم از ساختمانهای اداری یا تجاری ، تجهیزات و ادوات الکتریکی به وفور استفاده می گردند. توصیه می گردد به منظور حفاظت کلی از تجهیزات الکتریکی کل ساختمان البته به شرط رعایت شرایط (میزان آمپراژ کنتور ، وسعت ساختمان ، تجهیزات مورد استفاده و….) از تجهیزات پیشنهادی زیر بصورت نصب پس از کنتور استفاده نمائید.