باتری یو پی اس CSB مخفف عبارت Central Battery System به معنی “سیستم باتری مرکزی” محصول شرکت سی اس بی CSB می باشد،

کمپانی csb جزء شرکت های برتر تولید کننده باتری VRLA است. که در سال ۸۷ میلادی در کمپانی شین کوب electric فعالیت خود را شروع کرد

و صاحب امتیاز این کمپانی، شرکت vBulletin و گروه Csb می باشد.

درباره شرکت ups سی اس بی (csb)

شرکت CSB Battery فعالیت خود را با سرمایه اولیه ۲۵,۵۰۰,۰۰۰ دلار از ۲۸ نوامبر ۱۹۸۶ میلادی در رده باتریهای خشک سرب اسید با سوپاپ تنظیم (VRLA) آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده باتری در جهان است که در حال حاضر علاوه بر دارا بودن ۴ کارخانه مجزا در کشورهای مختلف نظیر تایوان، چین، ویتنام و…. دارای دفاتر مدیریت منطقه ای در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا و همچنین سیستم های توزیع، فروش و پشتیبانی از طریق نمایندگان و یا شرکای تجاری خود در بیش از ۱۰۰ کشور جهان می باشد.

محصولات این شرکت در ۱۴ سری و بیش از ۱۰۰مدل عرضه می گردد که همگی دارای استاندارد UL می باشند. این شرکت با دارا بودن بیش از ۲۵ سال سابقه و همچنین بیش از ۲۵۰۰ نفر پرسنل، جزء ۱۰ شرکت برتر جهان در این حوزه معرفی گردیده و به همین لحاظ جزء شرکای بزرگ و تامین کنندگان اصلی بسیاری از تولید کنندگان بزرگ دنیا که در کنار محصولات خود از باتری استفاده می نمایند قرار گرفته است. CSB یکی از هشت برند به رسمیت شناخته شده توسط ROC برای تولید با عدم آلودگی محیط زیست است و تاییدیه CTI را دریافت نموده است.

ویژگی های اصلی باتری csb

یو پی اس هنگامی که در محیط امن استفاده می شود، باتری نگهداری می کند، اضافه کردن آب غیر ضروری است و می توان آن را بارها بارگیری کرد.

و با استفاده از فرمول خاص برای تولید آلیاژ کلسیم سرب و همچنین پیشرفت های خودکار، گاز رسانی کمتر خواهد بود.یو پی اس عمر طولانی داشته و قابلیت اطمینان بالایی دارد.مقاومت آن کم است، بنابراین شارژ آسان است و تولید انرژی قابل توجه است.

یو پی اس مطابق با A67 ویژه یاتا / ایکائو برای حمل و نقل هوایی مطابق است.می‌توان بارها و بارها این باتری‌ها را شارژ کرد که به معنی طول عمر بالاست.با مهر و موم اعمال شده، می‌توان آن را به صورت افقی، عمودی و جانبی کار گذاشت. جهت آن ایمنی و عملکردش را ابداً تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

با استفاده از فرمول خاص برای تولید آلیاژ کلسیم و سرب، میزان تخریب و نیاز به تعمیرات نزدیک صفر است.باتری‌های یو پی اس این شرکت خود به خود تخلیه نمی‌شوند و از قابلیت اطمینان بالایی برخوردارند.مقاومت آن‌ها کم است، بنابراین شارژ گیری و شارژ دهی آسان است و بازده تولید انرژی نیز قابل توجه است.

باتری های تولید شده در کمپانی CSB، در انواع و گنجایش های مختلف برای مصرف های مخابراتی، یو پی اس (ups)، دستگاههای خورشیدی، ژنراتورهای بادی، مصرف های ایمنی و بی شماری از مصارف دیگر مورد بهره جویی قرار می گیرد. متوسط ارائه باتری از وقت بنیانگذاری توسط کمپانی CSB، متجاوز از چهار میلیون در ماه می باشد که در نوع خود بی همتا می باشد.

مشخصات فنی باتری csb

نام باتری ظرفیت طول عرض ارتفاع وزن
باتری یو پی اس CSB مدل GP 1245 ۱۲V 4.5AH ۹۲.۸mm ۶۹.۹mm ۱۰۸mm ۱.۶۶Kg
باتری یو پی اس CSB مدل GP 12120 ۱۲V 12AH ۱۵۱mm ۹۸mm ۱۰۰mm ۳.۶۷Kg
باتری یو پی اس CSB مدل GP 12200 ۱۲V 20AH ۱۸۱mm ۷۶.۲mm ۱۶۷mm ۶.۴Kg
باطری یو پی اس CSB مدل GP 12340 ۱۲V 34AH ۱۹۵.۶mm ۱۳۰mm ۱۷۸.۳mm ۱۰.۴۸Kg
باطری یو پی اس CSB مدل GP 12400 ۱۲V 40AH ۱۹۷mm ۱۶۵mm ۱۷۰mm ۱۲.۶۳Kg
باتری یوپی اسCSB مدل GP 12650 ۱۲V 65AH ۳۴۹.۹mm ۱۶۶mm ۱۷۴mm ۲۰Kg
باتری یو پی اس CSB مدل GP 121000 ۱۲V 100AH ۳۴۳mm ۱۷۰mm ۲۱۷mm ۳۱.۲Kg

استانداردها و گواهی‌های بین‌المللی

محصولات CSB دارای استانداردهای( ISO9001، ISO14001، OHSAS18000، S.A DE C.V، UL، CE ) و… می باشد و توسط بسیاری از صنایع استفاده کننده از باتری بصورت OEM عرضه می گردد.

راهنمای خرید از  باتری یو پی اس ایران

شرکت باطری یوپی اس ایران ارائه دهنده انواع یوپی اس (ups صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداری)، استابلایزر و انواع باxری یو پی اس می باشد. برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خرید ups، نگهداری از یوپی اس و همین طور نگهداری از باطری یو پی اس و مشاوره می توانید از صفحات مربوطه بازدید نمایید یا با شماره ۰۲۱۷۷۹۴۳۵۷۳ در تهران تماس حاصل فرمایید.

قیمت باتری یو پی اس سی اس بی چقدر است؟

با توجه به نوسانات قیمتی در فروش عمده یا تک این محصول در بازار های فروش باتری یو پی اس، نمی توان برای آن قیمت معلومی را تعیین کرد.اگر نیاز به اطلاع از آخرین قیمت های باتری یو پی اس csb دارید با ما در باتری یو پی اس ایران در تماس باشید.

موارد استفاده باتری ups سی اس بی در چه عواملی می باشد؟

با توجه با آن که باتری های سی اس بی تقریبا تمامی آمپر های مصرفی را پوشش می دهد به همین منظور در دزدگیر ها و وسایل پزشکی، صنایع مخابراتی، دستگاه های شارژی و … کاربرد دارد.

آیا محصولات شرکت csb دارای گارانتی می باشد؟

بله تمامی محصولات و باتری های یو پی اس سی اس بی دارای گارانتی یکسال از تاریخ تحویل باتری به مصرف کننده می باشد.

محصولات باتری CSB / سری EVH

باتری یو پی اس csb | قیمت باتری یو پی اس CSB | محصولات باتری سی اس بی | csb battery

باتری یو پی اس csb | باتری سی اس بی | قیمت یو پی اس CSB | شرکت باتری سی اس بی | باتری CSB سری GPباتری یو پی اس csb | EVH | EVX باتری CSB سری UPS | باتری یو پی اس CSB MSJ

شرکت CSB Battery فعالیت خود را با سرمایه اولیه ۲۵,۵۰۰,۰۰۰ دلار از ۲۸ نوامبر ۱۹۸۶ میلادی در رده باتریهای خشک سرب اسید با سوپاپ تنظیم (VRLA) آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده باتری در جهان است که در حال حاضر علاوه بر دارابودن ۴ کارخانه مجزا در کشورهای مختلف نظیر تایوان، چین، ویتنام و…. دارای دفاتر مدیریت منطقه ای دربسیاری ازکشورهای اروپایی و آمریکا و همچنین سیستم های توزیع، فروش و پشتیبانی از طریق نمایندگان و یا شرکای تجاری خود در بیش از ۱۰۰ کشور جهان می باشد.

محصولات این شرکت در ۱۴ سری و بیش از ۱۰۰مدل عرضه می گردد که همگی دارای استاندارد UL می باشند.

این شرکت با دارا بودن بیش از ۲۵ سال سابقه و همچنین بیش از ۲۵۰۰ نفر پرسنل، جزء ۱۰ شرکت برتر جهان در این حوزه معرفی گردیده و به همین لحاظ جزء شرکای بزرگ و تامین کنندگان اصلی بسیاری از تولید کنندگان بزرگ دنیا که در کنار محصولات خود از باتری استفاده می نمایند قرار گرفته است.
CSB یکی از هشت برند به رسمیت شناخته شده توسط ROC برای تولید با عدم آلودگی محیط زیست است و تاییدیه CTI از اداره گسترش توسعه تحقیقات تکنیکی آمریکا برای ارائه فناوری باتری یو پی اس CSB را دریافت نموده است.

محصولات باتری یو پی اس CSB دارای استانداردهای ISO9001، ISO14001، OHSAS18000، S.A DE C.V، UL، CE و….. می باشد و توسط بسیاری از صنایع استفاده کننده از باتری بصورت OEM عرضه می گردد.
تست های فنی و سوابق موجود از مصارف باتری های CSB، حکایت از برتری قابل توجه در کیفیت و طول عمر محصولات این شرکت دارد که نتایج و مستندات رسمی آن موجود است.

محصولات باتری CSB / سری EVX

محصولات باتری CSB / سری GP

باتری یو پی اس csb | باتری سی اس بی | قیمت یو پی اس CSB | شرکت باتری سی اس بی | باتری CSB سری GP | EVH | EVX باتری CSB سری UPS | باتری یو پی اس CSB MSJ

محصولات باتری CSB / سری MSJ

محصولات باتری CSB / سری UPS