به طور کلی باتری های قابل استفاده در یو پی اس منحصراً باتری های ثانویه با قابلیت شارژ مجدد می باشند. اما انتخاب نوع باتری با توجه به محدودیتهای محیطی (شامل دما، رطوبت، محیط های با قابلیت انفجار بالا، اثرات محیطی باتری و …) ، محدودیتهای مربوط به شارژ و دشارژ (مدت زمان دشارژ باتری، مدت زمان شارژ، منبع موجود برای شارژ و …) ، محدودیتهای مربوط به ساختار و مشخصات فیزیکی باتری مانند وزن، ابعاد، ایجاد گازهای مربوط به سیکل شارژ و دشارژ، راندمان چرخه شارژ و دشارژ و در آخر ملاحظات مربوط به قیمت و ضریب اطمینان و … می باشد.

یکی از باتری های معتبر ارائه شده توسط این شرکت باطری Alcad می باشد که دارای استاندارد CE و ISO-9001 می باشد. در کنار مارکهای فوق امکان ارائه باتری های اروپایی و همچنین برندهای کره ای همچون باتری Rocket نیز مهیا می باشد. در بخش باتری های نیکل- کادمیوم نیز امکان ارائه باتری های اروپایی FIAMM و SAFT وجود دارد.

alcad

باتری یو پی اس Alcad | قیمت یو پی اس alcad | شرکت باتری آلکد | باتری alcad Ni-Cd آل کد

باتری یو پی اس Alcad | باتری آلکد | قیمت یو پی اس alcad

باتری یو پی اس Alcad با توجه به نیازمندی های مختلف سازمان ها و ادارات دولتی و شرکت های خصوصی، متناسب با درجه ایمنی مد نظر، تامین باتری از شرکتهای مختلف اروپایی– آسیایی امری اجتناب ناپذیر است.

عرضه باتری های Alcad
یکی از باتری های معتبر ارائه شده توسط این شرکت باطری Alcad ( باتری یو پی اس Alcad ) می باشد که دارای استاندارد CE و ISO-9001 می باشد.باتری یو پی اس Alcad با توجه به نیازمندی های مختلف سازمان ها و ادارات دولتی و شرکت های خصوصی، متناسب با درجه ایمنی مد نظر، تامین باتری از شرکتهای مختلف اروپایی– آسیایی امری اجتناب ناپذیر است.

در کنار مارکهای فوق امکان ارائه باتری های اروپایی و همچنین برندهای کره ای همچون باتری Rocket نیز مهیا می باشد. در بخش باتری های نیکل- کادمیوم نیز امکان ارائه باتری های اروپایی FIAMM و SAFT وجود دارد.

باتری یو پی اس Alcad / Ni-Cd maintenancel

باتری یو پی اس Alcad / Ni-Cd Single Cell

 شرکت باتری آلکد | باتری alcad Ni-Cd آل کد | باتری یو پی اس Ni-Cd maintenance | Ni-Cd Single Cell

نیاز به تعمیرات یا خرید باتری دارید ؟

۷۷۹۷۳۸۱۰ ۰۲۱تهران
۳۴۴۴۷۴۹۲ ۰۴۱تبریز

در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته
می توانید با ما در ارتباط باشید

ارتباط با ما