باتری یو پی اس Alcad یکی از برندهای معتبر و قابل اعتماد در زمینه تولید باطری یو پی اس است. این شرکت بیش از یک قرن تجربه در تولید باتری نیکل کادمیوم دارد و محصولات خود را با استانداردهای بین المللی CE و ISO-9001 تولید می کند.

درباره شرکت باطری یو پی اس Alcad

به طور کلی باتری های قابل استفاده در یو پی اس منحصراً باطری های ثانویه با قابلیت شارژ مجدد می باشند. اما انتخاب نوع باطری با توجه به محدودیتهای محیطی (شامل دما، رطوبت، محیط های با قابلیت انفجار بالا، اثرات محیطی باطری و …) ، محدودیتهای مربوط به شارژ و دشارژ (مدت زمان دشارژ باطری، مدت زمان شارژ، منبع موجود برای شارژ و …) ، محدودیتهای مربوط به ساختار و مشخصات فیزیکی بطری مانند وزن، ابعاد، ایجاد گازهای مربوط به سیکل شارژ و دشارژ، راندمان چرخه شارژ و دشارژ و در آخر ملاحظات مربوط به قیمت و ضریب اطمینان و … می باشد.

کارخانه آلکاد

Alcad Ltd مدتهاست که به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو باطری نیکل کادمیوم (باطری Ni-Cd) برای پشتیبان گیری برق صنعتی در حالت آماده به کار شناخته شده است. طیف گسترده ای از انواع باتری های پیشرفته Ni-Cd را ارائه می دهد که همگی برای ارائه قدرت، ایمنی و قابلیت اطمینان طراحی شده اند.

سایت و دفتر مرکزی تولید گواهینامه ISO 9001 و ISO 14001 Alcad در سوئد از یک قرن دانش و تجربه در فناوری باتری نیکل کادمیوم برای عرضه بازار باطری پیشرفته امروزی بهره می برد.

این شرکت در ابتدا در سال ۱۹۱۸ با نام Batteries Ltd تشکیل شد و از آن زمان تاکنون چندین تغییر نام داشته است که جدیدترین آنها عبارتند از Chloride Alcad (1973-1982) و Marathon Alcad (1983-1987). در سال ۱۹۸۸، این شرکت به Alcad Ltd تبدیل شد.

کارشناسان Alcad وظایف اصلی را از ارائه مشاوره در مورد بهترین راه حل باطری NiCad برای یک برنامه و بازار خاص، تا اندازه باطری و خدماتی مانند نصب موثر یا خدمات پس از فروش پاسخگو انجام می دهند.

مکان شما هر چه باشد، تیم متخصص Alcad از همان ابتدا با تمرکز بی‌نظیر بر کیفیت از شما پشتیبانی می‌کند. Alcad LTD از طریق ۵ دفتر فروش و ۷۰ نمایندگی و توزیع کننده در سراسر جهان در ۸۰ کشور جهان حضور دارد.

مزایای بی‌نظیر این شرکت عبارتند از: فناوری پیشرفته باتری Ni-Cd، دسترسی جهانی به خدمات، تمرکز بی‌نتیجه بر کیفیت و بیش از یک قرن تجربه.

باطری ups آلکد (Alcad)

یکی از باطری های معتبر ارائه شده توسط این شرکت باطری Alcad می باشد که دارای استاندارد CE و ISO-9001 می باشد. در کنار مارکهای فوق امکان ارائه باطری های اروپایی و همچنین برندهای کره ای همچون باطری Rocket نیز مهیا می باشد. در بخش باطری های نیکل- کادمیوم نیز امکان ارائه باتری های اروپایی FIAMM و SAFT وجود دارد.

باطری های یو پی اس Alcad در انواع مختلف و با ظرفیت های متفاوت تولید می شوند. این باطری ها برای استفاده در طیف گسترده ای از کاربردهای یو پی اس، از جمله مراکز داده، بیمارستان ها، سیستم های امنیتی و تجهیزات پزشکی، مناسب هستند.

برخی از ویژگی های باطری های یو پی اس Alcad عبارتند از:

در ادامه به برخی از مزایای استفاده از باتری های یو پی اس Alcad اشاره می کنیم:

  • طول عمر بالا: باطری های یو پی اس Alcad دارای طول عمر بالایی هستند و می توانند تا ۱۰ سال بدون نیاز به تعویض، کار کنند.
  • قابلیت اطمینان بالا: باطری های یو پی اس Alcad از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای عملکرد قابل اعتمادی هستند.
  • عملکرد مناسب در دماهای مختلف: باطری های یو پی اس Alcad می توانند در طیف گسترده ای از دماها، از -۲۰ تا +۶۰ درجه سانتیگراد، کار کنند.
  • ایمنی بالا: باطری های یو پی اس Alcad از ایمنی بالایی برخوردار هستند و دارای سیستم های ایمنی داخلی هستند که از بروز حوادث جلوگیری می کنند.
  • سازگاری با انواع یو پی اس: باطری های یو پی اس Alcad با انواع یو پی اس سازگار هستند و می توان از آنها در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده کرد.

اگر به دنبال یک باطری یو پی اس با کیفیت بالا و قابل اعتماد هستید، باطری های یو پی اس Alcad یک گزینه عالی هستند.باتری های یو پی اس Alcad دارای گارانتی ۲۴ ماهه هستند.

باتری یو پی اس Alcad | قیمت یو پی اس alcad | شرکت باتری آلکد | باتری alcad Ni-Cd آل کد

باتری یو پی اس Alcad | باتری آلکد | قیمت یو پی اس alcad

باتری یو پی اس Alcad با توجه به نیازمندی های مختلف سازمان ها و ادارات دولتی و شرکت های خصوصی، متناسب با درجه ایمنی مد نظر، تامین باتری از شرکتهای مختلف اروپایی– آسیایی امری اجتناب ناپذیر است.

عرضه باتری های Alcad
یکی از باتری های معتبر ارائه شده توسط این شرکت باطری Alcad ( باتری یو پی اس Alcad ) می باشد که دارای استاندارد CE و ISO-9001 می باشد.باتری یو پی اس Alcad با توجه به نیازمندی های مختلف سازمان ها و ادارات دولتی و شرکت های خصوصی، متناسب با درجه ایمنی مد نظر، تامین باتری از شرکتهای مختلف اروپایی– آسیایی امری اجتناب ناپذیر است.

در کنار مارکهای فوق امکان ارائه باتری های اروپایی و همچنین برندهای کره ای همچون باتری Rocket نیز مهیا می باشد. در بخش باتری های نیکل- کادمیوم نیز امکان ارائه باتری های اروپایی FIAMM و SAFT وجود دارد.

باتری یو پی اس Alcad / Ni-Cd maintenancel

باتری یو پی اس Alcad / Ni-Cd Single Cell

 شرکت باتری آلکد | باتری alcad Ni-Cd آل کد | باتری یو پی اس Ni-Cd maintenance | Ni-Cd Single Cell