خرید دستگاه یو پی اس ups – یو پی اس ارزان قیمت – ۰۲۱۷۷۹۷۳۸۱۰

خرید یو پی اس : سه نوع باتری UPS اصلی وجود دارد: اسید سرب تنظیم شده با شیر (VRLA) ، باتری Flooded Cell یا VLA ، باتری لیتیوم یون. مدت زمان کار برای یک یو پی اس با باتری بستگی به نوع و اندازه باتری ها و میزان تخلیه و کارایی اینورتر دارد.

ظرفیت کل باتری سرب – اسید تابعی از میزان تخلیه آن است که به عنوان قانون Peukert توصیف می شود.

تولید کنندگان برای سیستم های UPS بسته بندی شده امتیاز زمان اجرا را بر حسب دقیقه ارائه می دهند. سیستم های بزرگتر (مانند مراکز داده ) برای اطمینان از دستیابی به مقاومت لازم به محاسبه دقیق بار ، بازده اینورتر و مشخصات باتری احتیاج دارند.

یو پی اس چیست ؟

منبع تغذیه بدون وقفه یا یو پی اس (UPS) دستگاهی الکتریکی است که در صورت قطع منبع تغذیه ورودی یا برق ، برق اضطراری را برای بار فراهم می کند. یو پی اس با سیستم کمکی یا اضطراری یا ژنراتور آماده به کار از این جهت تفاوت دارد که با تأمین انرژی ذخیره شده در باتری ها ، ابر خازن ها یا چرخ های فلای ، تقریباً از لحظه قطع جریان ورودی محافظت می کند.

مدت زمان روشن بودن باتری در اکثر منابع برق بدون وقفه نسبتاً کوتاه است (فقط چند دقیقه) اما برای شروع منبع تغذیه در حالت آماده به کار یا خاموش کردن صحیح تجهیزات محافظت شده کافی است. این نوعی سیستم قدرت مداوم است.

یو پی اس به طور معمول برای محافظت از سخت افزاری مانند رایانه ها ، مراکز داده ، تجهیزات مخابراتی یا سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می شود که در صورت قطع برق غیر منتظره باعث صدمه ، مرگ و میر ، اختلال جدی در کسب و کار یا از دست دادن اطلاعات شود.

اندازه واحدهای UPS از واحدهای طراحی شده برای محافظت از یک کامپیوتر بدون مانیتور تصویری (درجه بندی حدود ۲۰۰ ولت آمپر) گرفته تا واحدهای بزرگ تأمین کننده کل مراکز داده یا ساختمانها.

بزرگترین یو پی اس جهان ، سیستم ذخیره سازی الکتریکی باتری ۴۶ مگاوات (BESS) ، در فیربانکس ، آلاسکا ، در هنگام قطع برق ، کل شهر و جوامع روستایی مجاور را تأمین می کند.

فروش باتری یو پی اس

خدمات پس از فروش

این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص فنی در واحد خدمات پس از فروش خود ، سعی در ارائه بهترین خدمات پشتیبانی دارد .
تعمیر باتری یو پی اس ups

تعمیرات تخصصی

ما از بروز ترین تجهیزات فنی جهت تعمیرات یو پی اس شما استفاده می کنیم و در این زمینه کلیه خدمات لازمه ، اعم از سرویس و تعمیرات را انجام خواهیم داد.
خرید باطری ups

سرویس و نگهداری

مجموعه فعالیتها و روشهای منظم و دوره ای که بمنظور بررسی وضعیت موجود , بروزرسانی و حفظ تجهیزات درشرایط مطلوب انجام میشود .

یو پی اس

یو پی اس ( UPS ) ، دستگاهی الکترونیکی است جهت تأمین مداوم انرژی برای دستگاههای مصرف کننده که به اختلافات موجود در شبکه و قطع برق حساس بوده و جزء مجموعه های کامپیوتری ، مخابراتی و…. می باشد .

سیستم یوپی اس از وسایل الکتریکی در برابر نوسانات و اختلالات برق محافظت کرده و از تعمیرات آنها جلوگیری می‌نماید . یوپی اس برای مراقبت از دستگاه‌های الکتریکی حساس، ثبات جریان و برق تقویتی فراهم نموده و به آنلاین ماندن برنامه های حساس کمک شایانی می‌نماید.

محصولات یو پی اس :

apc upsge ups
ablerex ups mge ups
east upsups makelsan

تعمیرات منبع تغذیه بدون وقفه

این شرکت با هدف اشتغال زایی و با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان مربوطه اقدام به تشکیل دپارتمان امنیت شبکه نموده است تا همچنان پیشگام ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود باشد.

همچنین توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی ورضایتمندی مشتریان ما را بر آن داشت با توجه به هدف گذاریهای انجام گردیده ، رویه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت ، بصورت منطقه ای در سطح کل کشور آماده خدمات رسانی به هموطنان و کاربران گرامی باشد.

در انتها امید است این شرکت با بهره مندی از فن آوریهای روز دنیا و به کارگیری از سخت افزار های قدرتمند ، اورجینال و برندهای مطرح دنیا سهمی هر چند کوچک در اعتلای شعار ما میتوانیم و ارتقای سطح انفورماتیکی کشور داشته باشد.

باطری ups

یوپی اس دارای باتری داخلی است که این باتری ها معمولا بین ۵ تا ۲۰ دقیقه میتوانند انرژی (برق) مورد نیاز منبع تغذیه را در حین قطعی برق تامین نمایند.

معمولا سازمان ها ، ادارات ، بیمارستان ها و … انرژی بالاتر از ۲۰ دقیقه را برای دستگاه های خود که برق مصرفی زیادی دارند درخواست میکنند که برای این کار باید از باطری خارجی بسته به نیاز مصرف برق دستگاه و همچنین مدت زمان لازم استفاده نمایند.

محصولات باطری یو پی اس :

باتری سی اس بیباتری نارادا
باتری مکلسانباطری آلکد
باتری لانگباطری فیام
باتری یو پی اس فیامباطری یوپی اس لاوچ

شرکت تعمیرات تخصصی یو پی اس

استابلایزر وسیله یا دستگاهی است که وظیفه تثبیت کردن ولتاژ و یا به عنوان تنظیم کننده از آن یاد می شود. میزان استفاده از دستگاه ها و وسایل برقی به شدت افزایش پیدا کرده و شبکه توزیع برق دچار اختلالات و اشکالاتی است که ممکن است میزان ولتاژ دچار افت و یا حتی بالا برود.

این نوسانات و افت ولتاژ ، تغییر فرکانس این دستگاه ها را به شدت منجر به آسیب می کند. به همین جهت برای حفاظت از دستگاه های الکترونیکی و تثبیت ولتاژ ورودی باید از استابلایزر استفاده کرد.

رک و کابینت

رک و کابینت به محل یا محفظه ی فلزی گفته می شود که می توان وسایل الکترونیکی مانند سرور، مودم ، سوئیچ و … در داخل آن جا داد تا از ضربه و فشار در امان بوده و همچنین از تهویه مناسبی برخوردار باشد. واحدی که برای اندازه گیری رک به کار میرود unit است که هر unit معادل ۵ سانتی متر است. اندازه ی آن ها معمولا از ۴ یونیت شروع شده و تا ۴۷ یونیت در بازار موجود است.

رک در نوع ایستاده و دیواری وجود دارد که ارتفاع رک های دیواری از ۴ یونیت شروع و تا ۹ یونیت است اما رک های ایستاده بزرگ تر از آنها هستند و برای قرار دادن سرور در دیتا سنتر ها بیشتر استفاده می شود . رک های ایستاده دارای یک فن برای خنک نگه داشتن و تهویه داخل رک هستند که بسته به نیاز میتوان فن ها را به ۴ افزایش داد.

محصولات رک : رک و کابینت

اینورتر

اینوِرتِر به دستگاهی گفته می‌شود که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می‌کند. فرکانس ، ولتاژ و توان تولیدی اینورتر می‌توانند به مقادیر دلخواه تنظیم شوند.

به نوعی از کنترل‌کننده‌های دور و راه‌انداز موتور که با تغییر همزمان فرکانس و ولتاژ اعمال شده به الکتروموتور ، کار می‌کنند نیز اینورتر یا VFD گفته می‌شود . در این تغییر، نسبت ولتاژ به فرکانس باید ثابت بماند؛ اگر نه، کار موتور دچار اختلال می‌شود.

محصولات اینورتر :
اینورتر | Inverter Makelsan HOME SERIES 600-5000 VA

سوئیچ انتقال استاتیک کنترل شده توسط میکروپردازنده به طور مداوم منابع متصل به ورودی ها را کنترل می کند. بررسی می کند که آیا آنها در محدوده فعلی و فرکانس باقی می مانند و تصمیم می گیرد که آیا آنها با یکدیگر هماهنگ هستند یا خیر.

میتوان سوئیچ استاتیک را سوئیچ هوشمندی دانست که قادر است تصمیم بگیرد برای تغذیه مناسب بار از منبع انرژی ولتاژ خروجی اینورتر استفاده شود یا از برق شهر .

محصولات سوئیچ انتقال :
سوئیچ انتقال

سیستم خنک کننده ( کولینگ )

اتاقهای سرور و یا دیتاسنتر ها بخشهایی هستند که به دلیل قرار گیری سرور ها و یا قرارگیری حجم بسیار زیادی از قطعات الکترونیک گرمای زیادی تولید می نمایند .

سیستم های کولینگ جهت خنک کاری رک ها در دیتاسنتر ها می باشند. این سیستم با ایجاد پرده هوای سرد در راهروی جلوی رک ها، بهینه سازی روش توزیع هوا و ایجاد لوپ های مناسب جهت سیکل گردش هوا ، کولینگ مناسبی را برای رک ها ایجاد می نماید.

محصولات کولینگ :
کولینگ سیستم

پی دی یو چیست

پی دی یو (pdu) دستگاهی است که برای مدیریت برق و یا توزیع برق به نحوه درست از آن استفاده میشوند. معمولا pdu ها در داخل رک rack قرار می گیرند و باید توزیع برق بین سرورها و سوئیچ و روتر و دیگر اجزای تجهیزات شبکه را مدیریت کنند.

از مزایای استفاده از دستگاه pdu میتوان به استفاده بهینه از برق در مراکز دیتاسنتر و همچنین میتوان به مدیریت زمان روشن و خاموش بودن تجهیزاتی که به آن وصل هستند اشاره کرد.

محصولات پی دی یو :
پی دی یو ایران

خرید یوپی اس و باتری در پارک وی

خرید یوپی اس و باتری در پارک وی

خرید یوپی اس در پارک وی خرید یوپی اس در پارک وی ؛ یوپی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه است که وظیفه اصلی آن ، تامین بدون وقفه ی توان مورد نیاز بار...

[ ]
خرید یوپی اس از بلوار فردوس

خرید یوپی اس از بلوار فردوس

یو پی اس فردوس ، UPS یا به اصطلاح منبع دائمی تامین برق، امروزه جای خاصی در میان لوازم برقی کمکی برای خود ایجاد کرده است. انواع و اقسام UPS...

[ ]
قیمت یو پی اس در صادقیه

قیمت یو پی اس در صادقیه

خرید یوپی اس در صادقیه یو پی اس صادقیه ، زمانی که منبع برق معمولی از کار بیوفتد و ولتاژ به سطح غیر قابل قبولی کاهش پیدا کند، باطری ups برق...

[ ]
قیمت خرید یوپی اس در سعادت آباد

قیمت خرید یوپی اس در سعادت آباد

یو پی اس چیست؟ یو پی اس با ایجاد برق با ثبات از آسیب یا هدر رفتن اطلاعات که با یک shutdown یا خاموشی غیر منتظرۀ کامپیوتر، تلفن و دیگر اجزای حساس...

[ ]

انواع یو پی اس

یو پی اس آفلاین / آماده به کار

UPS آفلاین / آماده به کار: خط سبز جریان برق را نشان می دهد. زمان محافظت معمول: ۵-۲۰ دقیقه. گسترش ظرفیت: معمولاً در دسترس نیست.

UPS آفلاین / آماده به کار فقط اساسی ترین ویژگی ها را ارائه می دهد ، محافظت در برابر ولتاژ و پشتیبان گیری باتری. تجهیزات محافظت شده معمولاً مستقیماً به برق ورودی ورودی متصل می شوند. هنگامی که ولتاژ ورودی به زیر یک سطح از پیش تعیین شده می رسد یا بالاتر می رود ، یو پی اس مدار داخلی اینورتر DC-AC خود را که از باتری حافظه داخلی تأمین می شود ، روشن می کند. سپس UPS تجهیزات متصل را به صورت مکانیکی به خروجی اینورتر DC-AC خود روشن می کند.

ups آنلاین

در یو پی اس آنلاین ، باتری ها همیشه به اینورتر متصل می شوند ، بنابراین نیازی به سوئیچ انتقال برق نیست. وقتی اتلاف برق رخ می دهد ، یکسوساز به راحتی از مدار خارج می شود و باتری ها برق را ثابت و بدون تغییر نگه می دارند. وقتی برق دوباره برقرار شد ، یکسو کننده بیشترین بار را از سر می گیرد و شروع به شارژ باتری می کند ، اگرچه ممکن است جریان شارژ محدود شود تا از گرم کننده زیاد باتری ها و جوشاندن الکترولیت در یکسو ساز با قدرت بالا جلوگیری شود.

مزیت اصلی یو پی اس آنلاین امکان تهیه “فایروال الکتریکی” بین برق ورودی ورودی و تجهیزات حساس الکترونیکی است.

یوپی اس تعاملی

UPS تعاملی با خط: خط سبز جریان برق را نشان می دهد. زمان محافظت معمول: ۵–۳۰ دقیقه. گسترش ظرفیت: چندین ساعت.

UPS تعاملی خطی از نظر عملکرد مشابه UPS آماده به کار است ، اما با اضافه شدن یک ترانسفورماتور ولتاژ متغیر چند شیر. این نوع خاصی از ترانسفورماتور است که می تواند سیم پیچهای سیم دار شده را اضافه یا کم کند و در نتیجه میدان مغناطیسی و ولتاژ خروجی ترانسفورماتور را کم یا زیاد می کند.

چگونه دوباره از UPS خود استفاده کنیم؟

تعمیرات یو پی اس و باتری

هرگز ابتدا یو پی اس خود را دور نریزید ، شاید هنوز یو پی اس شما نمرده است. ممکن است ظرف چند دقیقه آن را تعمیرات کنید.

بسیاری از فروشگاه های رایانه به جای تعویض باتری ، از شما می خواهند یک یو پی اس جدید بخرید ، زیرا آنها می خواهند فقط فروش خود را فشار دهند. گول آنها را نخورید ، می توانید آن را تعمیرات کنید ، بدون اینکه دنیای قدیمی را دور بیندازید ، ما به یک دنیای سبز احتیاج داریم ، نه؟

طول عمر UPS به طور معمول در ۱ یا ۲ سال بستگی به میزان قطع برق در این مدت دارد. بیشتر اوقات خرابی باتری است ، اما خرابی UPS شما نیست.

در صورت سوختن یو پی اس قدیمی یا سوختن مقداری از خازن ، اگر فیوز شما کوتاه شد ، فقط فیوز را عوض می کنید.

مراحل تعمیرات یو پی اس

  1. بررسی کنید فیوز خراب است یا خیر. (اگر شکست ، فقط آن را بیرون آورده و تغییر دهید ، به طور معمول ۵A 3A یا چیزی دیگر است)
  2. پیچ را از سمت پشت باز کنید و درب آن را باز کنید.
  3. کابل قرمز و سیاه وصل شده به باتری را از برق وصل کنید.
  4. باتری را بیرون بیاورید و یک عکس بگیرید (با تلفن خود؟) یا مقدار آن را علامت گذاری کنید (زیرا شاید شما نمی فهمید که آنها چه چیزی روی باتری نوشته اند.)
  5. عکس یا یادداشت باتری UPS خود را برای خرید یکی از آنها به فروشگاه برق بیاورید.
  6. باتری جدید را در همان مکان UPS قرار دهید.
  7. کابل سیاه و قرمز را به باتری وصل کنید.
  8. جلد را ببندید

روشن کردن : بیشتر موارد UPS دوباره کار می کند. اگر دیگر کار نکرد ، می توانید UPS خود را برای بازیافت ارسال کنید. 🙂

اگر آنها را دور بریزید یا آنها را در اتاق فروشگاه بگذارید ، یک قطعه زباله دیگر برای این دنیای سبز درست می کنید.

در اینجا سوالی است که اکثر افرادی که بدنبال آن هستند.
چگونه باتری UPS خود را عوض کنیم؟
چه باتری برای یو پی اس؟
چرا باید باتری UPS خود را عوض کنم؟
باتری تعویض یو پی اس
باتری های تعویض یو پی اس
راهنمای تعمیرات یو پی اس
نکات مربوط به تعمیرات یو پی اس
کتاب تعمیرات یو پی اس
تعمیرات باتری UPS
تعمیرات apc ups
نحوه تعمیرات باتری یو پی اس
تعمیرات یو پی اس برای کامپیوتر
نحوه تعمیرات مدار ups

نیاز به تعمیرات یا خرید باتری دارید ؟

۷۷۹۷۳۸۱۰ ۰۲۱تهران
۳۴۴۴۷۴۹۲ ۰۴۱تبریز

در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته
می توانید با ما در ارتباط باشید

ارتباط با ما