یو پی اس بانه

یکی از خدمات با ارزش که شرکت باتری یو پی اس ایران برای مشتریان خود فراهم نموده است. ارائه خدمات فروش تعمیرات و سرویس دستگاه های یو پی اس در بانه است. زمانی که برق دچار نوسانات ناگهانی می‌شود، سیستم UPS باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به سیستم‌ های الکترونیکی می‌شود. در برابر تغییر ولتاژ و قطعی برق از آنها محافظت می‌کند. هدف اصلی یک دستگاه یو پی اس تهیه یک منبع بدون وقفه انرژی برای تجهیزاتی است که از آن محافظت می‌کند.

انواع یو پی اس

یو پی اس آفلاین

کارکرد نوع آفلاین به این صورت است که دستگاه‌ های مصرف کننده به طور مستقیم به برق شهری متصل هستند. اما نقش این دستگاه حیاتی در این میان چیست؟ انواع آفلاین تنها زمانی فعال می‌شوند که برق دچار قطعی شود. در این حالت منبع تغذیه دستگاه مصرف کننده از یو پی اس تغذیه کرده و به کار خود ادامه می‌دهد. بنابراین اگر هدف ما از خرید آن  استفاده از ویژگی تامین برق بی وقفه است آفلاین می‌تواند گزینه‌ مناسبی باشد. با این حال نوع آفلاین کیفیت قابل قبولی برای توان خروجی نداشته و به همین خاطر تولید آن محدود شده است.

یو پی اس آنلاین

اگر قصد شما از خرید منبع تغذیه بی وقفه علاوه بر تامین برق بی‌ وقفه، دریافت توان خروجی مناسب هم هست، نوع آنلاین می‌تواند گزینه‌ مناسبی برای شما باشد. در انواع آنلاین علاوه بر شارژ باتری و تامین بی وقفه‌ برق، بخش اینورتر در هر زمان فعال بوده و توان خروجی را فراهم می‌سازد. به طور جزیی تر جریان برق شهری توسط یک یکسو کننده به جریان مستقیم تبدیل می‌شود. سپس توسط بخش اینورتر به جریان متناوب تبدیل شده و آماده‌ ورود به دستگاه مصرف کننده می‌شود. این کار به این خاطر انجام می‌شود تا حفاظت بیشتری از دستگاه مصرف کننده از لحاظ ولتاژ ورودی صورت گیرد.

تکنولوژی لاین اینتر اکتیو

در این تکنولوژی اینورتر همواره روشن است و تا زمانی که ولتاژ ورودی در بازه‌ معمول است به شارژ باتری می‌پردازد. اما به محض این که ولتاژ ورودی از بازه‌ معمول و مجاز خارج شود، توان خروجی یا برق وارد شده به مصرف کننده از باتری های منبع تغذیه بی وقفه تامین می‌شود تا آسیبی به دستگاه وارد نشود. از لاین اینتر اکتیو بیشتر در تجهیزات شبکه ها استفاده می‌شود.

کاربرد یو پی اس

برق شبکه شهری به دلایلی دچار نوسانات شدید و قطعی می شود که باعث آسیب و یا مختل شدن عملکرد تجهیزات الکتریکی شده که دستگاه UPS این شرایط را پوشش داده و همواره برقی سالم و بی وقفه را برای وسایل و تجهیزات الکتریکی، تامین می کند. از یک کامپیوتر ساده خانگی، دوربین مدار بسته و یا تجهیزات حساس شبکه، اتاق های سرور تا تجهیزات الکترونیکی صنعتی، آزمایشگاهی و بیمارستانی که نیاز به برقی سالم و بی وقفه دارند می توانند به وسیله یو پی اس هیچگاه خاموش نشده و یا تحت تاثیر نوسانات قرار نگیرند.

UPS

فروش یو پی اس در بانه

دستگاه یو پی اس یک سیستم منبع تغذیه بدون وقفه می باشد که از تجهیزات برقی مورد حفاظتش در تلاقی با اعوجاج، اغتشاشات و نوسانات موجود در شبکه برق شهری محافظت می کند و در موقع بروز قطعی برق ورودی شهر، یو پی اس انرژی مورد نیاز مصرف کننده را بدون وقفه و قطعی تامین می نماید و نوسانات برق شهری را گرفته و سینوسی کامل می کند.

باتری UPS

یکی از ارکان اصلی UPS، باتری آن می باشد که در زمان خاموشی انرژی مورد نیاز UPS و مصرف کننده را تامین می کند با توجه به ضرورت کیفیت باطری، انتخاب باتری از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و از نوع سیلد لید اسید و یا نیکل کادمیوم می باشد. برخلاف باور عموم این نوع باطری متفاوت از باتری خودرو می باشد.

در انتخاب باتری با طول عمر مورد نیاز چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

باتری ها با طول عمر متفاوت تولید می گردند. معمولا باتری های نیکل کادمیوم دارای طول عمر زیاد می باشند. در صورتی که سرویس و نگهداری آن درست صورت گیرد. ولی چون دارای قیمت بالا می باشد معمولا کمتر استفاده می گردد. باطری های سرب اسید با در پوشی باز (تر) دارای قیمت کمتر با طول عمر متوسط بوده و نیاز به سرویس و نگهداری دارد. بهترین باتری با قیمت مناسب نوع سیلد اسید (سرب اسید با درپوشی بسته) می باشد. اول نیاز به سرویس و نگهداری ندارد، دوم دارای طول عمر ۴ سال به بالا می باشد. البته امروز این باتری ها با طول عمر بالای ۱۰ سال نیز تولید می گردد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیرات دستگاه خود با هر برندی در شرکت تعمیرات یو پی اس بانه، با شماره تماس ۷۷۹۷۳۸۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیرات کنید.

استابلایزر

استابلایزر در واقع برق شهر را استابل یا رگوله و صاف می کند. یعنی نوسانات ولتاژ برق شهر را گرفته و ولتاژ را ثابت نگه می دارد و معمولاً به دو صورت انجام می گیرد :

۱- تکنولوژی رله ای : با سوئیچ کردن تعدادی رله، تعداد دور ترانس تغییر می کند و ولتاژ خروجی رگوله می شود.

۲- سرو موتوری : تعداد دور ترانس از طریق آرمیچر تغییر می کند و خروجی را رگوله می کند این تکنولوژی نسبت به رله ای دقت زیادتری دارد.

اینورتر

یک اینورتر وظیفه دارد تا جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل کند. به طور کلی می‌توان گفت که خروجی یک اینورتر باید تقریبا معادل ولتاژ برق شهری باشد این سیستم تنها در منابع برق اضطراری کاربرد ندارد بلکه در مجموعه‌هایی مانند سلول‌های خورشیدی نیز کاربرد فراوانی دارد اینورترها را بر اساس این که شکل موج خروجی آن‌ها به چه صورتی است به ۳ دسته اصلی تقسیم می‌کنند دسته اول اینورتر با خروجی شبه سینوسی، دسته دوم اینورتر با خروجی سینوسی و دسته سوم اینورتر با خروجی تمام سینوسی و بدون زمان سوئیچ است.

جدول یو پی اس

تعمیرات UPS در بانه

سرویس، تعمیرات و حتی نصب یو پی اس جز عواملی هستند که به مهارت های خاص و حرفه ای نیاز دارند. شرکت تعمیرات یو پی اس در بانه تنها با یک تماس به سرعت انجام می پذیرد. ما می توانیم نزدیک ترین تعمیرات کاران خود را به محل اعزام کنیم. با عملکردی سریع و منحصر به فرد، به تعمیرات دستگاه های شما بپردازند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیرات دستگاه خود با هر برندی در شرکت تعمیرات یو پی اس بانه، با شماره تماس ۷۷۹۷۳۸۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیرات کنید.

هزینه تعمیرات یو پی اس در بانه

قیمت تعمیرات یو پی اس می تواند وابسته به عوامل گوناگونی باشد. یکی از سوالات پر تکرار کاربران در زمینه تعمیرات در رابطه با هزینه های مربوطه این دستگاه از کارشناسان است. ما خواهیم گفت تعمیرات UPS در مقابل تعویض آن از هزینه های بسیار نا چیزی برخوردار می باشد. این برآورد هزینه ها در برند دستگاه و قطعات مورد نیاز برای تعمیرات یو پی اس را شامل خواهد شد. تعمیرات یو پی اس در انواع برند های ایرانی و خارجی به دست کارشناسان ما قابل حل است.

یکی از مهم ترین عواملی که مستقیما بر تعمیرات یو پی اس اثر خواهد گذاشت. قطعات تعویضی می باشد که در ابتدا به دست کارشناسان مجموعه باتری یو پی اس ایران انجام می گیرد. در صورت نیاز نیز تعمیرات خواهد گشت. هزینه کارشناسی تعمیرات یو پی اس نیز از دیگر عوامل است که معمولا بسیاری از کاربران در بین دو راهی تعمیرات و تعویض یو پی اس سردرگم شده اند. اما لازم است به عرض شما برسانیم که اگر دستگاه شما قابل تعمیرات بوده و مشکل جدی ندارد. چرا می خواهید هزینه های اضافه ای انجام دهید. ما با تعمیرات آنها هزینه های شما را به حداقل خواهیم رساند

شما می توانید برای دریافت مشاوره برای تعمیرات دستگاه خود با هر برندی در شرکت تعمیرات یو پی اس بانه، با شماره تماس ۷۷۹۷۳۸۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و دستگاه خود را با قیمت مناسب، در سریع ترین زمان ممکن و کیفیتی مناسب تعمیرات کنید.

نحوه تست عملکرد باتری یو پی اس UPS

انواع باتری یو پی اس دارای تست خودکار هستند. نیز می توانید از یک دستگاه تست کننده بار باتری یو پی اس استفاده کنید. باری را با مقدار نصف جریان CCA به مدت زمان ۱۵ ثانیه به باتری اعمال کنید. سپس ۵ دقیقه صبر کنید.

برای تست کردن باتری یو پی اس دو حالت داریم. یکی برای باتری یو پی اس سیلد (اتمی) و یکی برای باتری یو پی اس غیر سیلد (اسیدی)

برای باتری یو پی اس سیلد (اتمی)، دستگاه را خاموش کنید. توسط یک دستگاه ولت متر دقیق دیجیتالی، ولتاژ باتری یو پی اس را اندازه گیری نمایید. این کار بهترین روش برای سنجش میزان باتری UPS است.
در رابطه با باتری یو پی اس اسیدی، ولتاژ باتری را توسط دستگاه ولت متر دیجیتال در حال خاموشی موتور اندازه بگیرید. اسید هر سلول را توسط هیدرومتر تست و اندازه بگیرید.


جهت راهنمای خرید یوپی اس شرکت باتری یو پی اس ایران با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۷۹۴۳۵۷۳

۰۲۱-۷۷۹۷۳۸۱۰