باتری یو پی اس دزاشیبتعمیرات یو پی اس دزاشیب ، تعمیرات UPS توسط متخصصان خبره در این خصوص در مجموعه باتری یو پی اس ایران با استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا و همچنین مدرن ترین دستگاه ها انجام می شود . متخصصان کاردان این مرکز همگی در خصوص تعمیرات یو پی اس دارای دانش فنی بالایی هستند.

تعمیرات انواع دستگاه یو پی اس در دزاشیب

یو پی اس از هر نوعی که باشد ممکن است بامشکل مواجه شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. تعمیرات یو پی اس از خدماتی می باشد که مجموعه باتری یو پی اس ایران به کاربران ارائه می دهد تا با خیال راحت یو پی اس خود را به دست متخصصان این زمینه بسپارند تا نیازی به تهیه ی دوباره ی یو پی اس نباشد و کاربران با هزینه ی کمتر بتوانند یو پی اس را بهبود و ارتقا دهند.

هر شخصی قادر به تعمیرات یوپی اس نمی باشد و برای تعمیرات آن حتما به افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند مراجعه شود چرا که ممکن است با بی احتیاطی دستگاه یو پی اس شما دچار آسیب شود. باید یو پی اس را برای تعمیرات به مجموعه های مجهز که از روش ها و ابزار های پیشرفته استفاده می کنند بسپارید.

علائم خرابی یو پی اس

از مشکلاتی که برای یو پی اس ها ممکن است پیش آید می ‌توان مواردی همچون (روشن نشدن یو پی اس، شارژ نشدن باتری، روشن نشدن ال ای دی هشدار، روشن نشدن چراغ تعویض باتری، عدم ارائه بکاپ و ایجاد پیام خطا) را می توان نام برد.

ممکن است برای شما سوال پیش آید که دلیل این خرابی ها چه چیزی می تواند باشد این دلایل عبارتند از:

  • شارژ کردن بیش از حد باتری یو پی اس: شارژ کردن بیش از حد مجاز از عواملی می باشد که موجب آسیب دیدن باتری یو پی اس می شود
  • اتصال کوتاه: متصل کردن دو قطب مثبت و منفی باتری توسط رسانا که بسیار مخرب می باشد و حتی ممکن است باعث خرابی کامل باتری و قطع مدار داخلی آن شود. اگر اتصال کوتاه اتفاق بیفتد باتری دیگر قابل ترمیم و تعمیرات نمی باشد.
  • دمای نامناسب: بالارفتن و دمای هوا از مسائل مهم می باشد که در راندمان و استفاده بهینه از باتری تاثیر می گذارد همین امر موجب شده است تا هر باتری با توجه به روش ساخت ش در یک دمای خاصی باید قرار بگیرد و اگر دمای از حد مجاز بیشتر باشد دمای بالا باعث تولید گاز در باتری و آزاد شدن گازهای اکسیژن و نیتروژن شب می شود
  • دشارژ بسیار باتری:  این اتفاق باعث سولفاته شدن سرب می شود که مقاومت باتری را بالا می برداگر یو پی اس مناسبی برای خود انتخاب کرده باشید یو پی اس باتری را به طور امل دشارژ نمی کند و قبل از دشارژ شدن با دادن اخطار یو پی اس قطع می شود.
  • وارد شدن برق متناوب به باتری: برق متناوب نباید به هیچ عنوانی وارد باتری یو پی اس شود چراکه طول عمر باتری را کاهش داده و در روند کار آن اختلال به وجود می آورد.

تعمیرات تخصصی ups در دزاشیب

تعمیرات ups یکی از تخصصی ترین حوزه های فعالیت مرکز باتری یو پی اس ایران در دزاشیب است. یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه، دستگاهی است که توان مورد نیاز بار مصرفی را تامین می کند. این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته و علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه، از ایجاد نوسانات و بروز اختلالات شبکه در تجهیزات حساس مصرف کننده جلوگیری می کند.

باید بدانید که تعمیرات ups بسیار تخصصی بوده و به هیچ عنوان نباید توسط کاربران عادی و حتی تعمیراتکاران مبتدی انجام شود. از این رو شرکت باتری یو پی اس ایران در دزاشیب با استخدام مجرب ترین تعمیراتکاران این حوزه و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ابزار تعمیراتی، بررسی و ترمیم این محصول پیچیده را عهده دار شده است.

تعمیرات انواع برند یو پی اس در دزاشیب

# برند یو پی اس توان
۱ یو پی اس APC در تمامی توان و مدل
۲ یو پی اس EPC در تمامی توان و مدل
۳ یو پی اس مک پاور در تمامی توان و مدل
۴ یو پی اس مکلسان در تمامی توان و مدل
۵ یو پی اس یورونت در تمامی توان و مدل
۶ یو پی اس آلجا در تمامی توان و مدل
۷ یو پی اس فاران در تمامی توان و مدل
۸ یو پی اس فاراتل در تمامی توان و مدل
۹ یو پی اس IPC در تمامی توان و مدل
۱۰ یو پی اس Riello در تمامی توان و مدل
۱۱ یو پی اس Master Guard در تمامی توان و مدل

تعمیرات ارزان قیمت یو پی اس در دزاشیب تهران

اعتماد کردن به برخی از تعمیراتکاران یو پی اس در کلان شهر تهران کمی سخت است. برخی از تعمیراتکاران نالایق با انجام کارهای کوچک ممکن است پول زیادی از شما طلب کنند. از آنجا که یو پی اس دارای قطعات پیچیده ای است اختلال در برخی از این قطعات موجب خاموشی و از کارافتادگی یو پی اس می گردد. در مقابل تعمیرات کار یو پی اس حرفه ای در کسری از ساعت می تواند ایراد را یافته و مشکل را حل کند. حال برخی تعمیراتکاران از این مشکلات ساده که در یو پی اس ایجاد میگردد سواستفاده نموده و قیمت تعمیرات یو پی اس را بالا به مشتری می گویند.

در برخی موارد نیز تعمیرات و تعویض قطعات یو پی اس همیشه نیاز به تعویض قطعات جانبی ندارد مگر اینکه قطعات یو پی اس های قدیمی شما یا خازن های آن سوخته باشد اگر مشکل از فیوز باشد فقط کافی است فیوز آن را تعویض کنید.

تعمیرات ups در دزاشیب تهران

تعمیرات ups خود را با اطمینان کامل به  باتری یو پی اس ایران بسپارید تا در اسرع وقت آن را به نحو احسن انجام دهند . یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه می باشد که به آن باتری تقویت کننده نیز می گویند .

در حقیقت UPS ، به جهت عملکرد چند جانبه ، بیشتر در معرض خراب شدن است و در صورت عدم سرویس و همچنین عدم تعمیرات ups به موقع ، زودتر از آنچه که انتظارش را دارید دچار خرابی می شود .

خدمات تعمیرات یو پی اس دزاشیب به دو صورت می باشد:

۱- تعمیرات یو پی اس در محل در دزاشیب

بعد از تماس شما با واحد تعمیرات شرکت باتری یو پی اس ایران و دریافت آدرس دقیق یکی از کارشناسان واحد فنی را به محل شرکت شما اعزام می شود. پس از بررسی عملکرد یو پی اس شما و دریافت اطلاعاتی چون مدل، توان و برند دستگاه شما، در صورتی که دستگاه شما دچار آسیب و خرابی شده باشد قطعات دستگاه شما در محل تعمیرات خواهد شد. کارشناسان و متخصصین ما پذیرای تمامی پروژه های تعمیرات یو پی اس با توان های بالا نیز می باشند و همچنین آمادگی سرویس و تعمیرات یو پی اس های صنعتی با توان بالا را دارند. شما می توانید با اطمینان کامل سرویس و نگهداری دستگاه های خود را به ما بسپارید چرا که مهندسین و کارشناسان ما در بخش فنی تسلط کامل بر این امر را دارند.

 ۲- تعمیرات یو پی اس در واحد تعمیرات شرکت باتری یو پی اس ایران

در این روش تعمیرات یو پی اس، پس از تماس با واحد پشتیبانی و تعمیرات میتوانید دستگاه یو پی اس خود را به محل واحد تعمیرات یو پی اس باتری یو پی اس ایران (دزاشیب) ارسال کنید و پس از پذیرش دستگاه یو پی اس، کارشناسان مجموعه مشکل دستگاه شما را شناسایی میکنند و آنها را برطرف میسازند. همچنین پس از رفع مشکل دستگاه شما مجددا تست خواهد شد و در صورت برطرف شدن مشکل دستگاه شما آماده تحویل است.


برای مشاوره و خرید انواع یو پی اس با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۹۴۳۵۷۳ با ما در ارتباط باشید.