چرخه عمیق باتری یو پی اس

چرخه عمیق باتری یو پی اس 100 آمپر

چرخه عمیق باتری یو پی اس 100 آمپر | در روزها گذشته ، مردم تقریباً همه کارها را به صورت دستی انجام می دادند. از ساخت لباس تا ساخت خانه ، همه چیز بیشتر با دست انجام می شد.  کار در گذشته بر روی یک کار واحد بود زیرا هیچ دستگاه پیشرفته ای وجود نداشت که بتواند کار را به سرعت انجام دهد.

اشتغال کارگری بیشتر از آنچه در حال حاضر است ، بود. در حال کار با دستگاه های پیشرفته ، اکنون نجاران و کارگران ساختمانی سهولت کار با دریل های بی سیم را به جای اینکه در سیم پیچ خورده باشند ، سهولت داشته اند. نه تنها آنها بی سیم هستند بلکه قدرت بیشتری را برای کارآمد فراهم می آورند.

 

ویژگی های برجسته باتری 100AH

این دریل های بی سیم با باتری های قدرتمند و بادوام کار می کنند و کار را آسان تر می کنند. باتری چرخه عمیق 100ah با توانایی شارژ شگفت انگیز ممکن است کاملاً کار کند. در اینجا آنچه باتری به همراه دارد:

  • ظرفیت100ah
  • قابلیت های چرخه عمیق– تکنیک اثبات شده برای عملکرد خوب در شرایط سخت طراحی شده است.
  • Spill proof– ویژگی بسیار قابل اطمینان برای باتری و ماندگاری باتری.
  • تعمیر و نگهداری رایگان– برای نگه داشتن ذهنی در مورد نگهداری باتری آزاد است.

 

چرخه عمیق چیست؟

در 10 آمپر ، یک باتری استاندارد نزدیک به 12 ساعت طول می کشد تا اینکه به طور کامل شارژ شود. این باتری توانایی چرخه عمیقی دارد ، بنابراین در صورت خاموش بودن این باتری را به یک قدرت مشابه متهم می کنید ، 30-40٪ زمان کمتری می برد. در صورت افزایش قدرت ، زمان به اندازه قابل توجهی نخواهد بود. به دلیل باتری موتور 12 ولت ترولینگ ، این باتری چرخه عمیق 12v 100ah AGM بهترین ظرفیت خود را برای انتقال شارژ در هنگام پر شدن فراهم می کند. این باتری بیشترین میزان شارژ را با 5/0٪ + / – تغییر قدرت پایدار منتقل می کند.

ویژگی های جسمی و داخلی باتری چرخه عمیق 100AH

در این بخش ویژگی های فیزیکی و داخلی خاصی از باتری وجود دارد که در اینجا مورد بحث قرار می گیرد. ما باید هر دو ویژگی را با جزئیات ارزیابی کنیم.

ویژگی های فیزیکی باتری 100AH

بگذارید ویژگی های فیزیکی این باتری را در اینجا بحث کنیم.

  • قسمت بیرونی:باتری چرخه عمیق 100ah از بدنه ای ساخته شده است که از پلاستیک بادوام ساخته شده و این به معنی ضد شوک و ضد اسید است. این می تواند مقدار زیادی در داخل نگه دارد. از آنجا که باتری بسیار جامد است ، بنابراین به ابزاری با دوام که بدون هیچ آسیبی از آن جدا شود ، نیاز دارد. حتی در شرایط شدید هم خوب کار می کند. قسمت بیرونی باتری حتی به یک اسید آسیب نمی رساند.
  • استحکام:این باتری جامد است و زمان تعویض آن حدود 5 تا 5 سال است که به استفاده از باتری ها متکی است. ضمانت محدود است ، توسط سازمان تنظیم می شود همانطور که توسط استفاده نشان داده شده است. از آنجا که از بدن قوی برخوردار است ، می توان آنها را در لباس بلند و بدون ترس از شکستن آنها استفاده کرد. در صورتی که باتری چرخه عمیق 12v AGM را شارژ کنید ، اسید سولفوریک بیشتر به طول خواهد انجامید. به طور کلی ، این یک باتری محکم و ماندگار در مقدار کارایی است.

ویژگی های داخلی باتری چرخه عمیق 100AH

در این بخش برخی از ویژگی های اصلی و مهم باتری های چرخه عمق 100ah بحث شده است. اگرچه این باتری ممکن است دارای ویژگی ها و مزایای دیگری باشد اما ما در بخش زیر به برخی از مهمترین ویژگی ها توجه کرده ایم.

  • شارژ کردن:این باتری با سرعت بیشتری نسبت به نمونه معمولی شارژ می شود . گردهمایی گسترده باعث شده تا این باتری سریعتر شارژ شود. زمان لازم 30-40٪ کمتر است. به همین ترتیب به شارژ باقی مانده در باتری نیز متکی است. زمان از پرداخت شارژ ، از 0 10 50٪ کمتر است ، در مقابل با 50 تا 100٪. این برای تضمین بیشترین قدرت انتقال است.
  • عملکرد:باتری برای اهداف ذخیره سازی مناسب است. اگر می خواهید یک کار سنگین انجام دهید ، این باتری ها واقعاً خوب کار می کنند. آنها در مقایسه با سایر باتری های موجود در بازار بهترین شارژ را دارند.
  • هزینه:این باتری ها نیز در هنگام هزینه ارزان تر هستند. با این حال ، در مورد باتری خریداری شده در صورت نگرانی ، اگر بیشتر دوام نیاورد ، مجبور خواهید بود دوباره آن را بخرید. این امر به تعویض مکرر باتری منجر خواهد شد که در نهایت قیمت آن بالا خواهد رفت. از سوی دیگر ، باتری با کیفیت و عملکرد خوب بسیاری از آنها با هزینه بالایی روبرو هستند اما این واقعیت که این دوام بیشتر طول می کشد ممکن است باعث شود مقرون به صرفه تر از سایر باتری ها باشد.

 

نتایجی که اظهار شده

پس از بحث در مورد هر یک از ویژگی های برجسته و همه فشرده ها و حواشی مربوط به باتری چرخه عمیق 100ah ، می توانیم با اطمینان به این نتیجه برسیم که این نوع باتری بسیار مقرون به صرفه است و باعث صرفه جویی در تلاش شما خواهد شد و از طریق آن به سختی پاسخگوی خواسته های شما خواهیم بود. مکانیزم طراحی شده برای انجام شرایط سخت من. این باتری برای استفاده داخلی و همچنین تجاری بسیار توصیه می شود.