موارد کاربردی یو پی اس (UPS)

ادارات

امروزه با توجه به نیاز اساسی ادارات به کامپیوتر ، چاپگر ،ودیگر وسایل الکترونیکی و همچنین اهمیت اطلاعات و عدم آسیب دیدن تجهیزات ، استفاده از یو پی اس به امری کاملا طبیعی تبدیل شده است.

صنایع

دستگاه های یوپی اس در صنایع مختلف نظیر مخابرات و ISP ها ، دفاتر خدمات پستی ، بخشهای ابزار دقیق و کنترل (اتاق فرمان) کارخانجات و شرکتها ، بخشهای مالی و اداری کارخانجات ، بیمارستانها و تجهیزات پزشکی و … به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

منازل

در منازل می توان از یو پی اس های کوچک جهت تامین روشنایی و تامین برق تجهیزات الکترونیکی تلویزیون ، کامپیوتر و پکیج ها و… استفاده نمود . همانطور که قبلا اشاره شد قطع و وصل ناگهانی برق شهرباعث آسیب دیدن تجهیزات الکترونیکی می شود در صورت استفاده از UPS علاوه بر دردسترس بودن همیشگی برق ، امکان آسیب دیدن تجهیزات خانگی نیز حداقل می گردد . درصورت نیاز به استفاده از دستگاه یوپی اس برای تامین وسایل خانگی موتوردار نظیر یخچال باید از مناسب بودن آن برای این تجهیزات اطمینان حاصل نمود .

پکیج های خورشیدی 

با توجه به نیاز جامعه به ذخیره و صرفه جویی در انرژی برق ، بیش از پیش به انرژی خورشید احساس نیاز می شود . سیستم های خورشیدی خود شامل تجهیزاتی متفاوت هستند که از آن جمله می توان به پنل خورشیدی و یو پی اس یا اینورتر اشاره نمود . استفاده از یوپی اس در این سیستم ها علاوه بر اطمینان از برق می تواند از نظر هزینه و قیمت نیز بسیار به صرفه باشد

یو پی اس (ups) قدس

یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. یو پی اس انرژی برق منبع متناوب و گاها مستقیم را گرفته و در خود ذخیره میکند. ذخیره انرژی در باتری های قابل شارژ مجدد خاصی انجام میشود. باتری های موجود برای یو پی اس یا سرب-اسید است و یا نیکل -کادمیوم. نوع دوم بسیار عملکرد بهتری دارد. منبع ذخیره برق ممکن است برق شهری، ژنراتور و یا انرژی خورشیدی باشد.یک یو پی اس بطور کلی شامل یک یکسو کننده و ترانس کاهنده ولتاژ ، یک باتری تک یا دو سلولی، بورد کنترلی و نوسانات گیر، اینورتر و کلید رله مدار بای پس است.

بطور معمول امروزه بیشتر UPS ها دارای مدار آنلاین هستند یعنی برق اینورتر و یکسوکنننده از خود باتری دریافت میشود . یوپی اس ها مقادیری حرارت ، نوسانات صوتی ایجاد میکنند که استفاده از آنها را در برخی کاربردها محدود میکند. انواع ترانس بیس یوپی اس هم وجود دارد که دارای نوسانات و حرارت زیادی هستند و معمولا کمتر استفاده میشوند بویژه اینکه عمر این نوع UPS ها کمتر است.

درحقیقت استفاده از یک انژی پشتیبان مانندسیستم تامین انژی بدون وقفه (ups) شمارا قادر میسازد که بیشتر بر مشکلات ناشی از برق شهر فائق آیید و همچنین محافظت در برابر قطع  کلی برق را نیز به آورید

تعمیرات یو پی اس (UPS) در قدس

یو پی اس قدس : یو پی اس از هر نوعی که باشد ممکن است با مشکل مواجه شده و نیاز به تعمیرات داشته باشد. شرکت تعمیرات یو پی اس در قدس از خدماتی می باشد که گروه ups battery به کاربران ارائه می دهد تا با خیال راحت یو پی اس خود را به دست متخصصان این زمینه بسپارند تا نیازی به تهیه دوباره یو پی اس نباشد و کاربران با هزینه کمتر بتوانند UPS را بهبود و ارتقا دهند.

هر شخصی قادر به تعمیرات یو پی اس نمی باشد،برای تعمیرات آن حتما به افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند مراجعه شود. چرا که ممکن است با بی احتیاطی دستگاه یو پی اس شما دچار آسیب شود. باید UPS را برای تعمیرات به مجموعه های مجهز که از روش ها و ابزار های پیشرفته استفاده می کنند، بسپارید.برای مشاوره و خرید یا تعمیرات انواع یو پی اس(UPS)  در قدس با شماره تلفن ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱ تماس بگیرید

فروش باتری یو پی اس (UPS) در قدس

فروش باتری سو پی اس در قدس باتری یو پی اس باتری ها منبع ذخیره انرژی هستند که امروزه بیشتر دستگاه ها توسط آن ها کار می کنند و افراد به روش های مختلف استفاده های زیادی از آن ها می کنند.باتری ها انواع مختلفی دارند که باتری یو پی اس (UPS) نمونه ای از آن ها است که این باتری ها در سه سطح عمر بالا، عمر متوسط و عمر پایین تقسیم بندی می شوند، اما با توجه به نوع کاربرد و کسب و کار شما در هنگام خرید ، به نوع باتری نیز باید توجه نمایید.

به علاوه حتما به این نکته دقت نمایید که ظرفیت و ولتاژ باتری که انتخاب می‌کنید باید متناسب با دستگاه شما باشد.

شرکت ups battery عرضه کننده انواع باتریهای ups شامل narada ، fiamm ، long ، makelsan ، leoch ، hitaco ، panasonic ، alcad و … در ایران می باشد .

فروش یو پی اس (UPS) در قدس

فروش انواع مختلف یو پی اس در قدس ،یوپی اس یا منبع برق دائمی از جمله پر کاربردترین وسایل برقی جانبی و کمکی است امروزه کمتر سازمان یا شرکتی را بدون یو پی اس میبینید،  یو پی اس (UPS) جزئی از لوازم اساسی زندگی با نیروی برق است.

فروش و تعمیرات انواع یو پی اس (UPS) در قدس

 • یو پی اس دیتاسنتر
 • یو پی اس سیستم های خانگی
 • یو پی اس سیستم های کامپیوتری
 • یو پی اس سیستم های نظارتی
 • یو پی اس سیستم های بانکی
 • یو پی اس سیستم های مخابراتی
 • یو پی اس سیستم های پزشکی
 • یو پی اس کاربری عمومی

تعمیرات تخصصی یو پی اس (UPS) در قدس

تعمیرات انواع یو پی اس در قدس دستگاه یو پی اس یک منبع تغذیه بدون وقفه برای تامین برق اضطراری دستگاه های الکترونیکی است که یو پی اس ها قابل تعمیرات هستند بهتر است دستگاه های یو پی اس خود را بصورت دوره ایی، یا فصلی سرویس کنید تا در صورت بروز مشکل خطا ها و ایرادات پیش آمده برطرف شود

طول عمر دستگاه های یو پی اس (UPS) زیاد است و در صورت بروز مشکل قابل تعمیرات هستندو باطری های ups هستند که طول عمر آنها بین ۲ تا ۵ سال برحسب نوع برند و توان باتری ها می باشد

برای تعمیرات دستگاه یو پی اس خود میتوانید با واحد پشتیبانی و تعمیرات یو پی اس شرکت ups battery به شماره تماس ۷۷۹۴۳۵۷۳-۰۲۱ تماس حاصل فرماییدBlackout یا قطع ناگهانی تغذیه : باعث از دست دادن اطلاعات می شود.

Dropout یا افت ولتاژ لحظه ای : باعث چشمک زدن لامپ ها و روشنایی می شود.

Voltage Spike یا افزایش لحظه ای ولتاژ : باعث آسیب دیدن تجهیزات الکترونیکی وکاهش طول عمر آنها می شود.

Brownout یا افت ولتاژ : کم شدن ولتاژ تغذیه برای مدت معین که باعث گرم شدن موتورها می شود.

Line Noise یا نویز خط : اعوجاج هایی که به برق شهر افزوده شده ، باعث تداخل الکترومغناطیسی می شود.

Harmonic Distortion یا اعوجاج هارمونیکی : هارمونیک ها مضاربی از فرکانس نامی (۱۰۰ ، ۱۵۰ و… ) هستند که معمولاً توسط مدارات الکترونیک قدرت به برق شهر اضافه شده و موجب ایجاد گرما و اختلال در سیستم های الکترونیکی می شوند.در یو پی اس آفلاین از مسیر by pass برای مصرف کننده انرژی انتقال داده می شود. یعنی برق شهری مستقیم به سیستم ها و وسایل مصرفی وصل می شود و اگر به هر دلیل قطع یا نوسانات در برق شهری باشد به صورت مسقیم وارد وسایل مصرف کننده می شود ولی با وجود این که در by pass ، ترانس گنجانده شده است تا حدودی افزایش و کاهش ولتاژ را جبران می کند.

عملکرد یو پی اس آنلاین ای چنین است که برق شهری ac بعد از انتقال به دستگاه یو پی اس توسط رکتیفایر تبدیل به برق dc یا متناوب می شود که این کار باعث می شود تا انرژی شارژر و اینورتر تامین گردد.

در مرحله بعدی اینورتر برق dc را مجددا تبدیل به برق ac یا شهری می کند و در خروجی ups برای استفاده مصرف کنندگان قرار می دهد.استابلایزر (Stabilizer) یا تثبیت کننده ولتاژ برق، امروزه به یکی از وسایل ضروری در خانه یا محل کار تبدیل شده است. وجود یک استابلایزر به شما این اطمینان را می‌دهد که ولتاژ برق ثابتی (در تکفاز ۲۲۰ ولت و در سه‌فاز ۳۸۰ ولت) به دستگاه‌ها خواهد رسید. استابیلایزر وظیفه محافظت از همه دستگاه‌های برقی که به آن متصل هستند را دارد و این وظیفه را نسبت به مدل و نوع خود به خوبی انجام می‌دهد.

در شرایطی که با نوسانات شدید برق روبه‌رو هستید، عدم وجود چنین دستگاهی باعث می‌شود وسایل برقی شما ولتاژ بالا یا پایین را تجربه کنند که این امر ممکن است منجر به آسیب دائمی آن وسایل شود. می‌توان گفت که خرید استابلایزر برای مصارف خانگی در چنین شرایطی نه تنها هزینه نیست بلکه آینده نگری است.یو پی اس ها معمولا تجهیزاتی هستند که در صورت خرابی قابل تعمیرات هستند. تعمیرات یو پی اس ها نیار به اطلاعات الکترونیک و برق و نیز تجربه کار با یو پی اس دارد. همچنین در تمام بخش های دستگاه یو پی اس برق با ولتاژ زیاد وجود دارد. پیشنهاد میکنیم هنگام خرابی یوپی اس، از تعمیرات آن خودداری کنید. برای اطلاع از هزینه های تعمیرات با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

سیستم یو پی اس باید بعد از اینکه عمر آن به پایان رسید. ( بعد از سال‌ها ) باید با استفاده از روش‌های سازگار با محیط زیست تجهیزات یو پی اس خود را دور بیاندازیم و بازیافت کنیم.سیستم یو پی اس، به محض اتصال به برق شهر، چه در حالت روشن یا چه در حالت standby باتری‌ها را شارژ می‌کندبسیاری از تعمیراتکاران یو پی اس و فروشندگان یوپی اس به ما توصیه می کنند تا به خوبی از باتری یو پی اس مراقبت نماییم. حتی محل قرارگیری یوپی اس تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت یو پی اس و زمان خرابی یو پی اس دارد. برای آنکه دیرتر به تعمیرات کار یو پی اس نیاز پیدا کنیم باید نحوه ی نگهداری از یو پی اس آشنایی داشته باشیم.از فازهایی استفاده نمایید که بارهایی با جریان لحظه ای بالا روی آن نباشد که هر بار با وارد شدن این بارها ولتاژ از حد متعارف افت ننماید .
از فیوز جداگانه در تابلو برق شهر برای UPSاستفاده نمایید .
فیوز ورودی یو پی اس را با توجه به ماکزیمم جریان ورود با ضریب ۲/۱ انتخاب نمایید.
در صورتی که یو پی اس سه فاز می باشد ترتیب فازها رعایت گردد .
فرکانس برق ورودی از محدوده مجاز خارج نباشد .
ولتاژ ورودی از حد مجاز خارج نباشد .جریان مورد استفاده از باتری می بایست بر مبنای جدول سازنده باتری محاسبه گردد که در بیشتر موارد در باطریهای ساکن این جریان بیش از دو برابر ظرفیت نامی باطری نمی باشد ، بطور مثال حداکثر جریان مجاز یک باطری ۴۰AH برابر ۸۰A می باشد . برای مقادیر دقیق به منحنی مربوطه مراجعه نمائید.

باتری یو پی اس(UPS) در قدس

باتری ups یا سیستم یو پی اس یک منبع ذخیره انرژی بوده که در زمان قطع شدن برق شهری یا زمانیکه ولتاژ برق شهری افت یا افزایش دارد، وارد مدار می شود و جریان برق با ثبات و یکنواختی را ارئه می دهد و تا مادامی که باتری یو پی اس UPS آن انرژی ذخیره داشته باشد یا جریان برق شهری وصل شود، انرژی مورد نیاز را تامین می کند

بهترین باتری یو پی اس کدام است؟

زمانی که قصد خرید باتری یو پی اس را دارید، اولین سوالی که ذهنتان را به خود مشغول خواهد کرد، این است که به کدام برند پو پی اس می توان اعتماد کرد؟ یو پی اس خارجی بهتر است و یا ایرانی؟ مهم نیست که شما قصد خرید برند های خارجی را دارید و یا ایرانی. آن چه که اهمیت دارد، کیفیت و میزان ولتاژ و آمپر هر کدام از این باتری ها است.
ups battery شما را راهنمایی خواهد کرد تا با توجه به نوع تأسیساتی که دارید، بهترین باتری یو پی اس را در اختیارتان قراردهیم. باتری های گوناگونی از جمله لانگ، صبا، فاران، فاراتل و … وجود دارند که هر کدام به نوبه خود جزء بهترین های محسوب می گردند؛ اما باز هم قبل از خرید بهتر است با یک کارشناس در این زمینه به گفت و گو بپردازید که کارشناسان ups battery هوشمندانه شما را در خرید یاری خواهند کرد.

معیار های مهم در خرید باتری یو پی اس

 • میزان بک آپ و بازدهی باتری مورد نیاز
 • میزان وزن باتری
 • نوع ساخت و تکنولوژی به کار رفته در ساخت باتری
 • میزان ماندگاری باتری و طول عمر آن

 مهمترین کاربرد باتری یو پی اس

مهم ترین وظایفی که باطری های ups بر عهده دارند محافظت و مراقبت در برابر آسیب های ناشی از تغییرات ولتاژ و جریان برق می باشد. موارد استفاده از باتری یو پی اس بیشتر در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی جهت محافظت از سیستم های کامپیوتری، دستگاه های پرینتر و مجموعه دستگاه های الکترونیکی موجود در سازمان از جمله تجهیزات مخابراتی، آزمایشگاه ها، دیتا سنتر ها، مراکز بانکی و صنایع پزشکی و درمانی، همچنین هر آنچه که مرتبط با تجهیزات الکترونیکی باشد تعبیه و تنظیم شده است.

قیمت باتری یوپی اس در قدس

برای انتخاب یک باتری مناسب، در ابتدا باید بدانید که دستگاه برقی شما چه مدتی نیاز به پشتیبانی دارد. به‌بیان‌ دیگر قبل از خرید، مدت‌زمانی که نیاز است تا تجهیزات شما در نبود برق شهری کار کنند را به دست آورید. سپس باتری متناسب برای تجهیزات برقی خود را با توجه به آمپر و ولتاژ مناسب انتخاب کنید که طبیعتاً بر قیمت باتری یوپی اس تأثیرگذار خواهد بود.


اگر در این زمینه اطلاعات یا تخصصی ندارید، ما در شرکت باتری یو پی اس ایران می‌توانیم به شما کمک کنیم، شما می‌توانید فقط با یک تماس از مشاوره رایگان متخصصان ما استفاده کنید، کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی می‌کنند و با توجه به بودجه شما و همچنین نیاز شما، بهترین باتری‌های یو پی اس ایرانی و خارجی را با قیمت مناسب معرفی خواهند نمود.

جهت ارتباط با ما می‌توانید با شماره

۰۲۱-۷۷۹۴۳۵۷۳ 

۰۲۱-۷۷۹۷۳۸۱۰-۱

تماس بگیرید.