شعب موسسات مالی و اعتباری و بانکی ناچار به استفاده از تجهیزات انفورماتیکی نظیر سرورها، کلاینتها و تجهیزات جانبی نظیر چاپگرهای مخصوص، هاب و سوئیچ و… و همچنین تجهیزات خاص بانکی نظیر دستگاههای ATM، اسکناس شمار، کیوسک های اطلاع رسانی و… جهت انجام سرویس ها و خدمات روزمره خود هستند که قطعاً با نبود برق و یا وجود اختلال در شبکه و در نتیجه آسیب های سخت افزاری و یا نرم افزاری، خدمات آنها با اخلال جدی مواجه خواهد گردید.

علاوه بر آن یک شعبه بانکی، یک مکان عمومی محسوب می گردد و قطعاً تجهیزات و دستگاههای الکتریکی عمومی نظیر دوربین های مداربسته، سیستم های امنیتی، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، یخچال و فریزر، سیستم های صوتی و تصویری، سیستم های اعلان و….در آن استفاده می گردد.

لذا در این قسمت سعی گردیده تا راهکارها و پشنهادات مرتبط با استفاده از محصولات شرکت کبان صنعت جهت تامین برق مناسب و بدون اختلال جهت سیستم های خاص مذکور بررسی گردد. قطعاً راهکارهای عمومی تر یک شعبه در سایر بخش های راهکارها، قابل دست یافتن است.

یو پی اس برای سیستم های ATM

(automatic teller machine (ATM ماشینی خودکار، بسیار دقیق و کارآمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت، پرداخت و انتقال وجه به صورت اتوماتیک بر بستر یک شبکه مخابراتی بسیار انعطاف پذیر و حساس می باشد. با توجه به حساسیت بسیار بالای کارکرد صحیح این دستگاه و همچنین نیاز به بهره گیری ۲۴ ساعته، استفاده از UPS برای این دستگاه امری اجتناب ناپذیر است .

یو پی اس برای شبکه های شعب

نحوه تصمیم گیری برای تامین حفاظت لازم برای تجهیزات نصب شده در شعب بانکی در موسسات مالی و اعتباری و بانک های مختلف متفاوت است.اما با توجه به تجارب موجود بهترین پیشنهاد محصول برای حفاظت و یا تامین برق اضطراری یک شعبه بانکی را می توانید با راهنمایی کارشناسان کیان صنعت انتخاب نمایید .