چرا ما نیاز به یک تثبیت کننده ولتاژ سروو داریم؟

چرا ما نیاز به یک تثبیت کننده ولتاژ سروو داریم؟

چرا ما نیاز به یک تثبیت کننده ولتاژ سروو داریم؟

  • چرا ما نیاز به یک تثبیت کننده ولتاژ سروو داریم؟ :

نوسان برق یک پدیده شایع است نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان. برای دستیابی به ولتاژ ثابت و حفاظت از لوازم با ارزش، تثبیت کننده Servo ضروری است، و تنها پس از آن می توانند عملکرد مطلوب را ارائه دهند.

امروزه اکثر تولید تجهیزات الکتریکی متعهد می شوند که محصول خود را با SMPS تولید کنند، بنابراین نیازی به نصب یک تثبیت کننده ولتاژ وجود ندارد. به عنوان مثال آنها سعی می کنند ویژگی های اضافی محصولات خود را در تبلیغات نشان دهند. آنها هرگز به واقعیت واقف نیستند که کاملا متفاوت از تعهداتشان است. بنابراین در این مقاله، میخواهم بدانم که چرا شما نیاز به یک تثبیت کننده سروو دارید و چگونه می توانید با محافظت از وسایل با ارزش خود، پول خود را ذخیره کنید.

قبل از اینکه ما در مورد آن بیشتر صحبت کنیم، اجازه دهید من نیز برای شما روشن کنم که بعضی از تجهیزات الکتریکی مانند دستگاه های ایکس ری، ضبط کننده ها و PH-Meter می توانند تحت تأثیر ولتاژ اصلی قرار گیرند، در حالی که یخچال، فریزرهای عمیق، انکوباتورها و دیگر کمپرسورها تحت تأثیر ولتاژ اصلی پایین قرار دارد.بنابراین لازم است توجه داشته باشید که هنگام انتخاب یک تثبیت کننده ولتاژ باید بر اساس ولتاژ بار و ولتاژ بالا و پایین باشد. صنایعهایی که ۲۴ × ۷ دارند، نیز تحت تاثیر این ولتاژ نوسان قرار دارند. برای دستیابی به ولتاژ ثابت و حفاظت از لوازم، تثبیت کننده Servo اجباری است.

امروزه تابلوهای الکتریکی برای ارائه ولتاژ ثابت خود بهترین ها را ارائه می دهند اما این کار را انجام نداده اند زیرا در پایان کاربر ثابت نیست. این تنها به دلیل وظیفه بارگذاری بزرگ در شبکه توزیع است. تابع اصلی تثبیت کننده ولتاژ Servo این است که ولتاژ را تثبیت کرده و تجهیزات الکتریکی را محافظت نماید.به طور عمده، توزیع برق در محدوده ۲۳۰ ولت تا ۴۱۵ ولت برای تک فاز / سه فاز است. اتصال سه فاز به سه خط ۲۳۰V تقسیم می شود. بنابراین لوازم خانگی در محدوده ۲۲۰ تا ۲۴۰ وات کار می کنند. ولتاژ محدوده پایین / بالاتر باید اصلاح شود و SMPS داخلی با الکترونیک ممکن است ولتاژ بالای ولتاژ را نداشته و آسیب ببیند.بنابراین بهتر است یک تثبیت کننده ولتاژ سروو با لوازم خانگی خود نصب کنید، اما قبل از آن، شما همچنین باید در مورد ولتاژ و موارد استفاده آن را بدانید.


بیشتر بخوانید : معرفی شرکت باتری یو پی اس ABC


دانستن ولتاژ و موارد استفاده:

موجودی بارهای ضروری الکتریکی در خانه / دفتر یا صنعت شما قبل از خرید یک تثبیت کننده سروو اهمیت دارد. از طریق ارزیابی بار، شما می توانید ایده چقدر قدرت سیستم شما نیاز است. اما سوال که معمولا در اینجا بوجود می آید این است که چگونه می توان بار و آمپر را محاسبه کرد؟ مهمترین فرمول هایی که اکنون میخواهم به شما بگویم:

فرمول ۱ (برای محاسبه KVA از طریق آمپر)
۱ KVA = 4.3 آمپر

فرمول ۲ (برای محاسبه KVA از طریق KW)
KW / 8 = KVA

برای نمونه، اگر موتور شما از ۸٫۶ آمپر ساخته شده باشد، ۴٫۳ × ۲ = ۸٫۶ به این معنی است که شما نیاز به یک تثبیت کننده ولتاژ ۲ کیلووات دارید. در ضمن، اگر می خواهید از طریق KWH (کیلووات) محاسبه کنید، فقط باید تمام بارهای ولتاژ دستگاه را از طریق KW شمارش کنید و سپس در بخش ۸ تقسیم کنید، پاسخ شما برابر با KVA خواهد بود که نیاز به بار خانه و دفتر شما است. اگر یک تثبیت ولتاژ سروو را بدون محاسبه بار خریداری کنید، ممکن است نتوانید تجهیزات الکتریکی خود را ذخیره کنید، بنابراین بهتر است با یک مهندس مشورت کنید.

به غیر از آن شما همچنین باید بدانید که شرایط نوسانات قدرت شما در حال افزایش است. پس از آن، شما به راحتی می توانید پنجره ولتاژ ورودی / خروجی و مصرف برق را انتخاب کنید. اگر قدرت ثابت نیست، ولتاژ ورودی / خروجی مطابق با لوازم شما مناسب نیست؛ شما باید یک تثبیت کننده ولتاژ سروو برای محافظت در برابر اضافه بار، اتصال کوتاه، ولتاژ، ولتاژ بالا نصب کنید.

کاربرد و مشخصات:

در همین حال، لازم است که در مورد کاربرد و مشخصات یک تثبیت کننده Servo بدانید. تثبیت کننده ولتاژ Servostar با مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود قوی و با دوام است. این نیز قیمت مقرون به صرفه و بسیار نگران از ملاقات استانداردهای با کیفیت است. تثبیت کننده های سروو به طور گسترده ای در صنایع مختلف مانند صنایع نساجی، با میلز های کاغذی و بارهای نورپردازی و گرمایش Inductions، آرد میلز، لوله میلز، نورد میلز و در بازار و مجتمع، ذخیره سازی سرد، با تجهیزات دفاع، صنایع لاستیکی صنایع چای و کفش و چرم، صنایع مخابرات، ماشین آلات چاپ افست، صنایع نفت، صنایع IT، همچنین آسانسور ها و ادارات متروگولا، واحدهای پردازش غذا، با تجهیزات آزمایشگاهی و غیره می باشد.

منبع : source

سایر مقالات این سایت :

شرایط گارانتی و نحوه نگهداری باتری یو پی اس

چاپ

کوره صنعتي

تعمير موبايل در محل