یو پی اس به انگلیسی :  (Uninterruptible power supply)است که به عنوان یک منبع تغذیه ی بدون وقفه به کار می رود. این UPS نوسانات برق شهری را اصلاح میکند. اما حالا میخواهیم بدانیم بهترین یو پی اس را از کچا خریداری کنیم؟ انتخاب بهترین یو پی اس کار ساده ای نیست در خرید یو پی اس رضایت کافی از خرید و کسب اطمینان از این که ایا بهترین محصول را با بهترین کیفیت خریده ایم یا نه، می باشد.
یو پی اس ها انواع مختلفی دارند و به ۳ دسته تقسیم شده اند : ۱_ یو پی اس های آفلاین ۲_ یو پی اس های آنلاین ۳_ یو پی اس های لاین اینتراکتیو .

انواعی از بهترین یو پی اس ها : 

  • APC Back-UPS Pro 1500VA UPS :

حفاظت از دستگاه های الکترونیکی ۸۶۵W با UPS،APC  شبکه شما را برای مدت زمان طولانی حفظ می کند و کامپیوتر و شبکه بی سیم شما را در یک برد نگه می دارد. این شبکه حداکثر ۱۰ دستگاه را شامل می شود: از جمله پنج پشتیبان گیری باتری و حفاظت از ولتاژ. شما حتی می توانید قدرت را با خرید یک بسته باطری مکمل جداگانه برای افزایش عمر دستگاه های خود افزایش دهید. یک پورت اترنت، اینترنت در حال اجرا را خاموش می کند در حالی که تنظیم ولتاژ اتوماتیک اطمینان می دهد که تمام دستگاه های شما در حداکثر کارایی شارژ می شوند. دیگر مزایای شامل یک سیم برق شش پایی برای انعطاف پذیری در قرار دادن، نمایشگر LCD و رتبه انرژی Star است.

  • CyberPower CP685AVR-G AVR :

CyberPower خطی از منابع برق اضطراری را که از ۶۸۵VA / 390W به ۱۵۰۰VA رسیده است، تولید می کند. حتی پایین ترین ولتاژ به اندازه کافی برای خاموش شدن یک خانه در یک ساعت کافی است. این مدل دارای ۸ خروجی باتری  و ۴ باتری ورودی است. در حین خاموشی نیز مهم است که این پورت برای اتصال یک کابل یا مودم DSL و روتر مورد استفاده است. مقررات ولتاژ خودرو مانع از رشد و خروجی شبیه سازی شده سینوویو از مدولاسیون موج پالس برای حفظ قدرت ذخیره انرژی باتری است. اندازه دستگاه کوچک و عالی برای منزل و ادارات، جایی است که از رایانه ها و تجهیزات جانبی شما محافظت می کند.

  • APC Back-UPS :

این یو پی اس های ساده و قابل اعتماد از هفت دستگاه محافظت می کند و دستگاه شما را در شرایط اضطراری نگه می دارد. پنج منبع از این لپ تاپ ها شارژ می کنند در حالی که یک USB اختصاصی به شارژ دستگاه های هوشمند کمک می کند. این واحد با نرم افزار PowerChute Personal Edition همراه است که به عنوان یک سیستم نظارت و کنترل انرژی و CMS کار می کند و به شما در جلوگیری از فساد اطلاعات کمک می کند. به لطف صدور گواهینامه Energy Star انتظار می رود تا چهار ساعت زمان اجرا و حساب های کم انرژی در دسترس باشد.

  • Chafon CF-UPS018 :

این UPS توسط Chafon ، تأکید بر مواد و طراحی دارد و در نتیجه منبع تغذیه نازک، سبک وزن و با ظرفیت بالا است که در داخل و خارج آن کار می کند که دارای ۱۱ خروجی، از جمله سه خروجی AC در ۱۲۰V، چهار پورت DC 12V و چهار پورت USB میباشد. این دستگاه به عنوان یک مرکز قدرت اضطراری خانگی که می تواند پشتیبان گیری و نگهداری رایانه ها و دستگاه های الکترونیکی را در هنگام اجرا به عهده گیرد.

اما طراحی منحصر به فرد آن نیز به ماجراهای فضای باز لطمه می زند، به لطف دسته مناسب و استراتژی دو جانبه استراتژیک که به شما اجازه می دهد تا نیازهای مختلف را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد سیم های عبور یا رقابتی بپوشانید. ویژگی های اضافی نیز شامل یک پورت شارژر خورشیدی، یک فن، یک شبکه گرمایش الکتریکی، یک چراغ ال ای دی شارژر خورشیدی و مواد مقاوم در برابر آتش است.

  • APC UPS 2200VA Smart-UPS با SmartConnect :

در کسب و کار، محدوده ای برای از دست رفتن اطلاعات وجود ندارد، بنابراین مهم است که یک برنامه پشتیبان داشته باشیدAPC UPS 2200VA Smart-UPS  با SmartConnect  به عنوان یکی از اولین UPS های ابرکامپیوتر APC برای سیستم های توزیع شده، یک گزینه ایده آل برای کسب و کارها به شمار می رود.

متخصصان فناوری اطلاعات می توانند سخت افزار را از طریق پورتال امن و دسترسی به وضعیت خود، به روز رسانی سیستم عامل را به حداکثر عملکرد دسترسی برسانند. نصب سخت افزار یک ضربه محکم و ناگهانی است.

هنگامی که سیستم وصل شده است، آن را از طریق یک پورت اترنت اختصاصی به شبکه متصل می کند. سپس به طور خودکار در پورتال وب SmartConnect ثبت می شود و به کسب و کار می انجامد. رابط وب اعلان های واضح را به وجود می آورد تا مدیران سیستم از وضعیت APC آگاهی یابند.

همچنین از نرم افزار PowerChute پشتیبانی می کند که با رفع خاموش شدن سیستم در طول قطع برق طولانی می شود.هنگامی که سیستم وصل شده است، آن را از طریق یک پورت اترنت اختصاصی به شبکه متصل می کند. سپس به طور خودکار در پورتال وب SmartConnect ثبت می شود و به کسب و کار می انجامد

رابط وب اعلان های واضح را به وجود می آورد تا مدیران سیستم از وضعیت APC آگاهی یابند. همچنین از نرم افزار PowerChute پشتیبانی می کند که با رفع خاموش شدن سیستم در طول قطع برق طولانی می شود.

این تضمین می کند که فساد اطلاعات توسط خاموش شدن تصادفی وجود ندارد.در حالت متوسط ​​با ۱۰۰ وات، واحد APC می تواند بیش از پنج ساعت و ۳۰ دقیقه پشتیبان گیری از باتری را فراهم کند. این قدرت برای حداکثر ۱۰ قطعه سخت افزار با ۱۰ خروجی AC در دسترس است.

 

چاپ

کوره صنعتي

تعمير موبايل در محل