چه نوع باتری برای یو پی اس های شما مناسب است؟

چه نوع باتری برای یو پی اس های شما مناسب است؟

چه نوع باتری برای یو پی اس های شما مناسب است؟

  • چه نوع باتری برای یو پی اس های شما مناسب است؟

سیستم های تامین برق بی وقفه برای کسب و کار، امنیت خانه و برنامه های کامپیوتری به طور فزآیندی مورد استفاده قرار می گیرند، در حالی که تلفات داده ها به دلیل وقفه های برق می تواند هزاران دلار هزینه کند، داده ها را از بین برد و یا تلفات مشتریان بلند مدت. آرایه های باتری یو پی اس می توانند هر چیزی را از روشنایی اضطراری تا مراکز داده ی کامل فراهم آورند. بهترین باتری ها برای ارائه قدرت بی وقفه، قابلیت اطمینان، طول عمر، ایمنی، سازگاری و قیمت مناسب را ارائه می دهند.

سیستم پشتیبان گیری باتری یو پی اس :

سیستم های یو پی اس، تقریبا لحظه ای را فراهم می کنند زمانی که یک اختلال در خدمات می تواند باعث تلفات، صدمات، تلفات داده ها، ناراحتی ها یا اختلالات در هزینه کسب و کار شود. شما می توانید از یک ماشین حساب بار برای تعیین میزان قدرت مورد نیاز خود استفاده کنید و می توانید از تنظیمات سریالی و موازی برای تولید ولتاژ بالاتر یا جریان بالاتر استفاده کنید.

پیدا کردن بهترین باتری برای نیازهای شما بستگی به ویژگی های بار، هزینه ها، نیازهای تعمیر و نگهداری و میزان تخلیه باتری های خود را دارد. اکثر سیستم های UPS از بیش از یک سلول استفاده می کنند.بنابراین هزینه های شما بستگی به تعداد باتری های مورد نیاز و نوع مسکن است. تنظیم سریال، ولتاژ باتری افزایش می یابد. پیکربندی موازی جریان را افزایش می دهد.

اکثر سیستم ها از باتری های اسید سرب با شیر کنترل یا باطری های مهر و موم استفاده می کنند، زیرا تعمیر و نگهداری به حداقل و هزینه های مقرون به صرفه است. اگر چه این باتری ها نیاز به اضافه کردن مایع ندارند، تعمیر و نگهداری و آزمایش هنوز مهم است، زیرا گرمای بیش از حد و تبخیر می توانند عمر باتری و شارژ را کاهش دهند.باتری ها برای سیستم های UPS به سه دسته تقسیم می شوند: آنلاین، خط تعاملی و آماده به کار.

آنلاین :

سیستم های  دارای مبدل هایی هستند که توان DC را به جریان برق AC در طی عملیات عادی تبدیل می کنند. سیستم های آنلاین بالاترین سطح حفاظت از تجهیزات حساس را ارائه می دهند. این سیستم قدرت DC را به برق AC تبدیل می کند. این سیستم هرگونه قدرت AC استفاده نشده را به قدرت DC متصل می کند تا باتری را شارژ کند.


بیشتر بخوانید : باتری یو پی اس مکلسان


خط تعاملی (لاین اینتراکتیو) :

سیستم های تعاملی خطیو پی اس آنلاین تنظیم یا اضافه قدرت در حوادث کم و یا ولتاژ بالا و خاموش شدن کوتاه مدت را انجام میدهد. این سیستم های یو پی اس در برابر ولتاژ های برق از رسانه های برق محافظت می کند. این روش ارزان تر از یک سیستم آنلاین، حفاظت خوبی را برای هزینه های پایین فراهم می کند.

آماده به کار :

سیستم های آماده به کار معمولا برای رایانه ها برای محافظت از شرایط و ولتاژ کم ،مورد استفاده قرار می گیرند. قدرت باتری تنها زمانی اتفاق می افتد که برق AC خراب شود. اینورتر می تواند تجهیزات را برای مدت زمان طولانی یا زمان به اندازه کافی برای صرفه جویی در اطلاعات، با خیال راحت سیستم ها را خاموش و یا ترتیبات برق جایگزین را فعال کند.

انواع باتری برای سیستم های UPS:

انواع باتری های یو پی اس شامل VRLA یا باطری های مهر و موم شده و باتری های مرطوب می شوند. این باطری ها بهترین نوع برای اطمینان از قدرت بی وقفه است زیرا آنها نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارند، حفاظت درازمدت را تا ۲۰ سال یا هزینه کمتر فراهم می کنند. باتری های VRLA دارای طول عمر کوتاه تر هستند اما نیاز به نگهداری کمتر دارند. باتری های مرطوب طول می کشد اما اغلب نیاز به نگهداری بیشتری دارند. راهنمای باتری PDF دانلود اطلاعات دقیق تر در مورد انواع باتری ها را فراهم می کند. نگهداری و آزمایش پیش بینی شده برای هر دو نوع باتری ضروری است.

شما همیشه باید با استفاده از همان نوع و نام تجاری باتری برای جایگزینی یک سلول فرسوده، و بهترین شیوه ها شامل جایگزینی آرایه در اسرع وقت است.باتری های VRLA نیاز به نگهداری سالانه دارند، در حالی که باتری های مرطوب مورد توجه هر سه ماهه قرار دارند.نگهداری معمولی باتری شامل اندازه گیری و ضبط دما، رطوبت و خواندن ولتاژ است.اضافه کردن آب مقطر به سلول های مرطوب برای عملیات مناسب ضروری است.

نگهداری سوابق دقیق تعمیر و نگهداری، تاریخ نصب و تعمیرات، با ثبت نام در هنگام نیاز به جایگزینی، پول را ذخیره می کند. بازرسی های منظم می تواند ناهنجاری ها یا علل زیست محیطی خوردگی و نقص را مشخص کند. نگه داشتن یک رکورد از دوره های تعمیر و نگهداری توصیه شده توسط سازنده باتری و زمان های جایگزینی برای اطمینان از عدم قطع برق در همه شرایط است.

سیستم های تامین برق بی وقفه به گرفتن باتری های مناسب بستگی دارند، آنها را به درستی تنظیم می کنند و با دقت نگهداری می کنند.
شما ممکن است نیاز به سرور خود را برای کسب و کار قدرتمند، محافظت از داروهای حساس که به شرایط دقیق نگهداری می شوند و یا کل ساختمان را نگه دارید. در طول تست، بزرگترین سیستم UPS در جهان، سیستم ذخیره سازی باتری در فیربرانکس، آلاسکا، ۴۶ مگاوات انرژی تولید کرد که قدرت کافی برای اجرای این شهر را داشت.
شما ممکن است چنین خواسته های تهاجمی ای را به عنوان یک شهر اجرا نکنید، اما نیازهای قدرت شما می تواند به همان اندازه برای شما مهم باشد.گرفتن باتری های مناسب برای کار، حفظ آنها و جایگزینی آنها قبل از اینکه موجب تضعیف شارژ شود، برای ایمنی، امنیت و قابلیت اطمینان هر سیستم UPS ضروری است.

منبع : source

سایر مقالات این سایت :

برای افزایش طول عمر باتری یو پی اس چه کار کنیم؟

چاپ

کوره صنعتي

تعمير موبايل در محل