چه چیزی در هنگام خرید یک یو پی اس مهم است

چه چیزی در هنگام خرید یک یو پی اس مهم است

چه چیزی در هنگام خرید یک یو پی اس مهم است

  • چه چیزی در هنگام خرید یک یو پی اس مهم است :

یکی از مهمترین بخش های راه اندازی یک کامپیوتر یک یو پی اس (برق اضطراری) است. دلایل زیادی برای داشتن یکی از آن ها وجود دارد، اما یکی از مهم ترین آنها این است که واقعا می تواند شما را با حفظ اجزای سازنده خود در صورت وقوع یک طوفان بد، افزایش قدرت و غیره حفظ کند. هر چند فقط از بیرون بیایید و هر UPS را از قفسه فروشگاه بردارید. چند موردی که باید قبل از خرید خود آن را بررسی کنید، وجود دارد. ما برخی از جنبه های اصلی زیر را برجسته کرده ایم.

تجهیزات :

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از خرید یک یو پی اس باید در نظر گرفت این است که چه مقدار از تجهیزاتی که قصد دارید به دستگاه وصل شوید. مطمئنا، شما کامپیوتر خانگی و مانیتور دارید اما آیا چیز دیگری وجود دارد؟ اطمینان حاصل کنید که شما از تجهیزات شبکه ای به اندازه کافی برای UPS ها استفاده می کنید (مثلا روتر و مودم شما). بعضی از افراد فقط نیاز به چندین خروجی را دارند که استاندارد UPS هستند. با این حال، اگر شما یک دفتر بزرگتر در خانه دارید (شاید حتی یک سرور را از خانه بیرون بیاورید)، شما به طور بالقوه نیاز بیشتری دارید. اکثر یو پی اس ها ۲-۳ خروجی های استاندارد دارند، اما بسته به نیازهای دستگاه شما، می توانید تا ۸ (و یا بیشتر از آن) بسته به نوع UPS خریداری کنید.


بیشتر بخوانید : باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوتی دارد؟


نیازهای POWER :

اگر تجهیزات شما انرژی بیشتری از UPS می تواند تولید کند، سخت افزار را نمی توان توسط یو پی اس طراحی شده است. فکر کنید از آن مانند منبع تغذیه رایانه خود استفاده کنید اگر ولتاژ زیاد به اندازه کافی برای اداره تمام سخت افزار در کامپیوتر نباشد، کامپیوتر کار نمی کند.این بسیار آسان است که بدانید چقدر قدرت نیاز دارید. معمولا بهتر است از یک واتیمتر برای اندازه گیری توانایی اجزای خود استفاده کنید و سپس آن ها را اضافه کنید تا کل توان کامپیوتر خود را دریافت کنید. البته، اگر شما تجهیزات دیگری را که میخواهید وصل کنید مانیتورها، روترها، تجهیزات بیسیم دیگر و غیره نیز باید در مصرف برق خود عامل دیگری داشته باشید.

تا چه زمانی UPS ها بر روی باتری ذخیره می شوند؟

این یکی دیگر از سوالاتی است که شما هنگام انتخاب یک یو پی اس از خودتان بپرسید چه مدت می خواهید با باتری بگذرانید؟ اساسی ترین UPS ها به شما فقط زمان کافی برای صرفه جویی در کار شما را می دهد و تمام تجهیزات خود را به طور ایمن تعطیل می کند. اما اگر بخواهید از طریق قطع برق یا خاموشی برق کم کار کنید، بعضی از UPS ها به مدت یک ساعت شما را با توجه به اینکه چه مقدار از تجهیزات شما برق می خورند، به شما می دهد.

ضمانت :

یک منطقه دیگر برای نگاه کردن به این ضمانت است. این می تواند یکی از مهم ترین جنبه های یو پی اس باشد، زیرا UPS برای اطمینان از ایمنی و حفاظت از هزاران دلار ارزش تجهیزات استفاده می شود. به گفته یو پی اس، ارزش یک نمک آن، نوعی ضمانت نامه ای است که به شما آرامش می دهد. به عنوان مثال، APC یک نام تجاری توسط Schneider Electric است که ضمانت های مودم اتصال تجهیزات را معمولا با قیمت بالاتری از ۷۵،۰۰۰ دلار یا بیشتر ارائه می دهد. این به شما آرامش می دهد که یو پی اس های شما بایستی از تجهیزات خود محافظت کنند، می توانید از طریق ضمانت نامه ای که در اختیار دارید، بتوانید از دست دادن خسارت خود را بدست آورید.
اینها بعضی از زمینه های اولیه برای خرید یک یو پی اس است. واقعا، این همه چیز در مورد دیدن آنچه شما دارید و سپس پیدا کردن یک UPS است که به نیازهای شما نیاز دارد بر این اساس. اگر هنوز ۱۰۰٪ مطمئن نیستید که در حال برنامه ریزی برای خرید هستید، APC یک ابزار انتخاب یو پی اس دستی را در وب سایت خود ارائه می دهد تا به شما کمک کند APC صحیح را برای نیازهای خود پیدا کنید، از آن برای دفتر خانه یا چیزی استفاده کنید به اندازه یک مرکز داده بزرگ است. هر آنچه که شما دنبال آن هستید، ارزش سرمایه گذاری در یک یو پی اس برای اطمینان از اینکه شما مجبور نیستید جایگزین هر گونه تجهیزات از خاموشی و یا برق در هر زمان است.

منبع : source

سایر مقالات این سایت :

تجهیز سیستم های مکانیزه با یو پی اس

چاپ