سه نوع اصلی از واحد های یو پی اس

سه نوع اصلی از واحد های یو پی اس

سه نوع اصلی از واحد های یو پی اس

  • سه نوع اصلی از واحد های یو پی اس :

تا کنون ما شناسایی کرده ایم که در آن نیاز به واحد های UPS و نحوه محاسبه آن داریم. علاوه بر این دو عامل مهم وجود دارد بدانید که چگونه تکنولوژی های عمده یو پی اس در بازار از یکدیگر متفاوت هستند و به همین دلیل دو واحد امتیاز ۱۰۰۰ VA ممکن است تفاوت قیمت ۱۰۰ دلار و یا بیشتر باشد. سه نوع طراحی اصلی UPS وجود دارد: طراحی کمترین هزینه به UPS های Offline / Standby شناخته می شود. اگر واحد یو پی اس که به دنبال آن هستید، هیچ اشاره ای به نوع آن واحد نداشته باشد، به احتمال زیاد یک UPS آماده به کار است.
یک دستگاه یو پی اس مکلسان در حالت آماده به کار باتری خود را شارژ می کند و سپس از برق خارج می شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، UPS آماده به کار به طور مکانیکی به پشتیبان گیری باتری تبدیل می شود. این سوئیچ بیش از ۲۰ تا ۱۰۰ میلی ثانیه طول می کشد که عموما در آستانه تحمل بیشتر الکترونیک است.
یک واحد UPS Line-Interactive دارای یک طراحی مشابه با یک واحد UPS Standby است، اما شامل یک ترانسفورماتور ویژه می باشد. این ترانسفورماتور ویژه باعث می شود که واحدهای UPS Line-Interactive بهتر عمل کنند و در حالت خفه شدن و کاهش قدرت قرار بگیرند. اگر در ناحیه ای زندگی می کنید که مشکلات مکرر یا خطوط ولتاژ دارد قطعا هزینه ی خرید یو پی اس Line-Interactive را به شدت افزایش می دهد.
واحد یو پی اس های آنلاین گران ترین نوع یو پی اس است زیرا نیاز به مدارهای اضافی فوق العاده دارد. واحد یو پی اس آنلاین به طور کامل دستگاه های متصل به آن را از قدرت دیوار جدا می کند. از آن جایی که الکترونیک متصل به طور کامل از باطری به طور کامل خاموش می شود، هنگامی که از دست دادن قدرت و یا تنظیم ولتاژ وجود دارد، هیچ میلی ثانیه از وقفه برق وجود ندارد و واحد آنلاین یو پی اس به طور موثر یک فایروال الکترونیکی بین دستگاه های شما و جهان خارج ایجاد میکند.اگر واحد یو پی اس به طور موثر فقط یک باتری پیشرفته است، ویژگی های کمی وجود دارد که می تواند تجربه UPS را بسیار افزایش دهد. حالا شما می دانید که چگونه اندازه و مقایسه عناصر اساسی UPS را بیابید.


بیشتر بخوانید : باتری یو پی اس CSB


سازگاری با نرم افزار / OS تکمیلی: واحدهای UPS صرفا نوارهای قدرت با باتری های بزرگ قدیمی متصل نیستند. هر واحد یو پی اس به ارزش پول شامل یک روش برای ارتباط با کامپیوتر است که به آن متصل است. برای اکثر واحدها، این یک کابل USB ساده بین UPS و کامپیوتر است، به طوری که دستگاه به قدرت باتری سوئیچ می کند، می تواند کامپیوتر متصل را اخطار دهد و روند خاتمه را آغاز کند.
هنگام خرید برای واحد یو پی اس اطمینان حاصل کنید که واحد مورد نظر شما می تواند : ۱) با دستگاه های متصل ارتباط برقرار کند و ۲) به طور خاص با سیستم عامل انتخابی ارتباط برقرار کند. اگر شما در ویندوز هستید این نگرانی زیادی نخواهد داشت، اما اگر شما از macOS یا لینوکس استفاده می کنید، نمی خواهید پس از خرید مشکلی داشته باشید.

تعداد خروجی ها: واحد های UPS به طور کلی ترکیبی از خروجی باتری است. اطمینان حاصل کنید که برای نیازهای شما مناسب است. برخی از مارک ها شامل ویژگی های مرتبط با خروجی اضافی مانند رسانه های جانبی محیطی است که به طور خودکار لوازم جانبی را برای صرفه جویی در انرژی صرف می کند.
به عنوان مثال، اگر میخواهید مودم و روتر کابلی شما مورد استفاده قرار گیرد، می خواهید مشخصات خود را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که واحد UPS شامل پورت های محافظت شده / فیلتر شده برای کابل های اترنت و هماهنگی شما است.

نمایش: همه یو پی اس های واحد نمایش داده نمی شوند، اما آنها می توانند بسیار مفید باشند. یک صفحه نمایش جمع و جور که می تواند به شما اطلاعات اضافی مانند زمان باقی مانده، سلامت باتری و دیگر چیزهای کوچک را به شما بگوید بسیار مفید است.

نویز / طرفداران: واحد های UPS کوچک عموما طرفدار ندارند. اغلب واحدهای بزرگتر انجام می دهند، و ارزش خواندن بررسی ها و حفر کردن آنلاین را دارند تا ببینند که طرفداران به همان اندازه آرام هستند که سازنده ها ادعا می کنند.

باتری قابل تعویض کاربر: آیا دستگاه دارای باتری قابل تعویض است و چقدر هزینه دارد؟ باتری های یو پی اس برای همیشه به پایان نخواهند رسید. هنگامی که باتری در نهایت شکست می خورد، و شما باید باتری های جدید خرید کنید. بجز UPS های بسیار پایین، شما همیشه باید به واحدهایی با باتری قابل تعویض نگاه کنید. 
اگر چه APC ممکن است یک شرکت با تاریخ معین و حضور در صنعت باشد اما آنها با یک برچسب قیمت است که به طور معمول ارائه نمی دهند کاربر خانگی برای نشان دادن . دلار برای دلار، ما نمی توانیم واحد های CyberPower را به اندازه کافی برای استفاده در خانه یا محیط دفتر کوچک توصیه کنیم.

منبع : how-to-select-a-battery-backup

سایر مقالات این سایت :

باتری یو پی اس Saft

چاپ

کوره صنعتي

تعمير موبايل در محل