باتری یو پی اس لیتیوم یون

آیا لیتیوم یون یک محلول باتری جایگزین مناسب برای UPS شما است؟

 باتری های لیتیوم-یون (LI-ION) فواید زیادی دارند!

باتری یو پی اس لیتیوم یون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی باتری Li-ion برای تعیین اینکه آیا باتری Li-Ion مناسب برای یو پی اس شما است ، باید چندین عامل مهم را در نظر بگیرید.

کاهش ردپای و وزن

کاهش ردپای یا وزن چگونه می تواند از یک مالک UPS سود ببرد؟ اگر تجارت شما به عنوان یک کالای گرانبها به فضای مرکز داده (به احتمال زیاد فضای سفید) نگاه می کند. خواه قادر به ایجاد مشاغل باشد یا مرکز درآمد ، امکان کاهش فضای آن با افزایش تولید یا تولید درآمد است.

اما در مورد کاهش وزن چه می شود … این مزایای استفاده از صاحب یو پی اس چیست؟ کاهش وزن برای آن دسته از دارندگان UPS که در طبقه زیر زمین قرار دارند ، مهم است.

 آیا تاکنون مجبور شده اید که به دلیل محدودیت وزن ، بارگیری کف باتری یا تجهیزات خود را محدود کنید؟ در این صورت ، ممکن است از لیتیوم یونی بهره مند شوید. در حقیقت ، Li-ion همچنین می تواند به عنوان روشی کارآمد برای حل آن مشکل ژنراتور قدیمی نیز کار کند.

امید به زندگی طولانی تر

پیش بینی می شود باتری های لیتیوم بیش از 10 سال دوام بیاورند و بار و هزینه تعویض باتری را کاهش دهند. آیا شما باید هربار که تعمیر و نگهداری بر روی UPS انجام شود ، به کلیه مشتریان خود اطلاع دهید؟ آیا برای جایگزینی باتریهای کوتاهتر خود باید هر چند سال یکبار درخواست کمک مالی کنید؟ آیا این اولین تعویض باتری برای این UPS است؟ اگر به هر یک از این سؤالها “بله” پاسخ داده اید ، ممکن است لیونی بتواند تعویض باتری آینده خود را در نظر بگیرد.

کاهش ظرفیت خنک کننده

باتری های لیتیوم یون نسبت به دمای بالاتر تحمل بیشتری دارند. این یک مالک UPS چگونه سود می کند؟ به عبارت ساده؛ اگر مرکز داده یا طراحی اتاق باتری شما نیازهای خنک کننده باتری را محاسبه می کند ، ممکن است Li-ion به دلیل صرفه جویی در باتری ها به صرفه جویی در هزینه های خدمات شما کمک کند.

سیستم یکپارچه نظارت بر باتری : (BMS)

باتری های لیتیوم یون برای سیستم های UPS با یک BMS یکپارچه تهیه شده است که تصویر روشنی از زمان کار و سلامتی باتری را ارائه می دهد. سایر راه حل های باتری با BMS استاندارد نیستند و برای نصب نیاز به کار نسبتا کافی در محل دارند. اگر BMS چیزی است که شما برای سیستم باتری خود در نظر گرفته اید ، ممکن است لیتیوم مورد توجه واقع شود.

محدوده یو پی اس تک فاز APC Smart UPS اکنون از قفسه با باتری های لیتیوم یون به عنوان یک ویژگی استاندارد در دسترس است و محدوده فاز APC Galaxy VM 3 با گزینه های باتری های لیتیوم یون در دسترس است.