یو پی اس صنعتی

یو پی اس صنعتی

تمام سیستم های یو پی اس صنعتی Alpine Power Systems پیشرو تولید کننده پیشرو خدمات و فروش می کند. Alpine Power Systems دارای 20 سال تجربه در زمینه محافظت از انرژی صنعتی UPS برای برنامه های کنترل و محیط های خشن است. تداوم کنترل فرآیند در طیف گسترده ای از بازارهای صنعتی بسیار مهم است فاضلاب، بیوتکنیک، داروسازی، حمل و نقل، شیمیایی، مواد غذایی و آشامیدنی، نیمه هادی، خودرو و انرژی تجدید پذیر سیستم های UPS صنعتی برای محیط هایی با نوسانات شایع در منبع تغذیه و قطع برق طراحی شده اند.

یو پی اس صنعتی

یو پی اس صنعتی

سیستم های UPS صنعتی

UPS صنعتی STATRON با خروجی تک یا سه فاز برای محیط صنعتی خشن طراحی شده است. مفهوم سیستم انعطاف پذیر امکان انطباق کامل با نیازهای مشتری با طیف گسترده ای از گزینه ها را فراهم می آورد.

علاوه بر یکسو کننده تریستور سنتی، سیستم های STATRON UPS را می توان با فن آوری IGBT مبتنی بر جبهه A.T.I.S.® (سیستم پیشرفته صنعتی) ارائه داد. این فن آوری با تمام سطوح متداول DC مطابقت دارد و یک جداسازی کامل گالوانیک را ارائه می دهد. آزمایش باتری مدیریت شده آنلاین با تغذیه مجدد از دیگر مزایای مهم این توپولوژی پیشرفته است.

انواع UPS سیستم های صنعتی موجود زیر است:

S2100 (تک فاز)
S2300 (سه فاز)
S3100 (تک فاز)
S3300 (سه فاز)

پانل های توزیع AC / DC پنل های توزیع برق AC / DC امن به صورت کابینت مستقل یا همراه با راه حل های تغذیه STATRON در دسترس هستند. رتبه بندی ها و میزان فیدرها را می توان طبق نیاز با تجهیزات نظارتی، حفاظت و نشانه گذاری سفارشی کرد. کابینت ها برای عوامل مختلفی که به طور جداگانه کاربردهای صنعتی مورد نیاز را برآورده می کنند مناسب هستند.

سری S2100 / S2300 5 – 200 kVA :

سیستم های UPS صنعتی مبتنی بر تریستورهای STATRON با خروجی منفرد یا سه فاز برای خشن ترین محیط عملیاتی طراحی شده اند. برآورده ترین سخت افزارها در کاربردهای صنعتی مانند نیروگاه های نفت و گاز، پتروشیمی، تولید برق، توزیع نیرو و نیروگاه های انتقال می باشد. مفهوم این سیستم قابل اجرا و طیف گسترده ای از گزینه ها یک راه حل کاملاً سفارشی را فراهم می کند که پاسخگوی هر نوع نیاز خاص است.

UPS از جدیدترین فناوری دیجیتال µP استفاده می کند و عملکردی کاربر پسند و یک مفهوم نظارت جامع را ارائه می دهد. تبدیل مضاعف آنلاین واقعی ، کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی را فراهم می کند.

سری 531 S3100 / S3300 – 200 kVA :

بر اساس پلتفرم پیشرو A.T.I.S.® (سیستم فناوری پیشرفته صنعتی) STATRON ، سیستم تک و سه فاز S3100 / S3300 یک سیستم UPS یك صنعتی واقعی است كه از جدیدترین فاكتور قدرت اصلاح شده (PFC) IGBT rectic fi er استفاده می كند.

با استفاده از این فناوری اعوجاج هارمونیک در ورودی به UPS به حداقل می رسد. در حالی که کارآیی UPS تا حد زیادی افزایش یافته و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه می شود. این خاص ترین برای سخت ترین شرایط محیطی طراحی شده و ساخته شده است – برآورده ترین سخت افزارها در کاربردهای صنعتی پر مصرف.

طراحی S3000 با دقیق ترین طبقه بندی صنعتی مطابقت دارد (VFI-SS111 مطابق با IEC / EN 62040-3). UPS از جدیدترین فناوری دیجیتال µP استفاده می کند و عملکردی کاربر پسند و یک مفهوم نظارت جامع را ارائه می دهد. تبدیل مضاعف آنلاین واقعی ، کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی را فراهم می کند.

منبع : باتری یو پی اس ایرانی