بازیابی باتری های یو پی اس قدیمی

بازیابی باتری های یو پی اس قدیمی

بازیابی باتری های یو پی اس قدیمی : متخصصان مرکز داده به باتری های اسید سرب به عنوان منبع ذخیره انرژی معتبر و مقرون به صرفه تکیه می کنند.

با این حال ، برخی از مؤلفه های اساسی این باتری ها (مانند سرب ، اسید سولفوریک) در صورت عدم سوء استفاده به طور بالقوه سمی هستند.

دارندگان مرکز داده باید از دفع خود باتری خودداری کنند. به سادگی پرتاب باتری اسید سرب غیرقانونی ، غیرمسئولانه از نظر زیست محیطی است و می تواند به جریمه سنگین منجر شود.

 

گزینه های پایان عمر

بازیابی باتری های یو پی اس قدیمی : تقریباً در همه موارد ، یک باتری بدون حادثه به آخر عمر می رسد. چنین باتری “دست نخورده” در نظر گرفته می شود. باتری های UPS دست نخورده در هنگام برخورد صحیح از سایر تجهیزات مرکز داده خطرناک نیستند.

با این وجود ، باتری صرف شده دست نخورده هنوز پسماندهای خطرناکی محسوب می شود و طبق مقررات ملی باید مانند آن رفتار شود.

گاهی اوقات ، باتری ها استرسهایی را تجربه می کند که می تواند باعث تورم ، ترک خوردن یا از بین رفتن کلاه شود.

باتری های UPS در این شرایط “آسیب دیده” تلقی می شوند. این باتری های آسیب دیده نسبت به باتری های “دست نخورده” دارای مقررات سختگیرانه تری هستند.

باتری UPS آسیب دیده خطر انتشار مواد خطرناک را ایجاد می کند. متخصصان مرکز داده و سایر مصرف کنندگان باتری های آسیب دیده باید برای راهنمایی در مورد حمل و نقل و دفع مناسب بلافاصله با یک متخصص مشورت کنند. صرف نظر از کمیت ، تمام دارندگان باتری باید از باطل بودن محیط باتری های خود اطمینان حاصل کنند.

اگر فقط یک باتری UPS جایگزین مورد نیاز باشد ، هنگام خرید باتری های جایگزین جدید ، بازیافت اغلب در دسترس مشتریان است.

سیستم بازیافت باتری سرب اسید بسیار مؤثر است. پلی پروپیلن در پلاستیک باتری بیشتری بازیافت می شود. اسید سولفوریک به عنوان اسید کالا جمع آوری و فروخته می شود. سرب ذوب شده و به باتری ها برگردانده می شود و یا برای کاربردهای دیگر سرب استفاده می شود.

بازیافت WEEE

بازیافت باتری های UPS تحت بخشنامه بازیافت تجهیزات الکترونیکی و الکترونیکی (WEEE) به شدت تنظیم می شود.

بازیافت WEEE یک بخش ویژه از صنعت زباله و بازیافت است و مقررات زباله های برقی و الکترونیکی WEEE 2013  در انگلستان از اول ژانویه 2014 به قانون تبدیل شد. خوشبختانه صاحبان مراکز داده چنین نیستند. لازم است با حجم زیادی از مقررات مربوطه آشنا شوید. با همکاری با یک منبع معتبر UPS یا تولید کننده باتری ، بیشتر صاحبان باتری می توانند با خیال راحت از باتری های خرج شده خود بصورت رایگان استفاده کنند.

 

شما می توانید باتری های UPS قدیمی خود تعویض کنید  و ما نیز خدمات جایگزینی و بازیافت باتری یو پی اس را ارائه می دهیم ، بنابراین اگر زمان تعویض باتری های UPS شماست ، لطفا امروز با تیم ما تماس بگیرید تا دریابید که چگونه می توانیم کمک کنیم.