چگونه می توان ایمنی برق یو پی اس را به بیمارستان ها داد

 

چگونه می توان ایمنی برق یو پی اس را به بیمارستان ها داد

چگونه می توان ایمنی برق یو پی اس را به بیمارستان ها داد

  • چگونه می توان ایمنی برق یو پی اس را به بیمارستان ها داد :

در این دنیای مدرن، اکثر سازمان ها وابسته به منبع قدرت قابل اعتماد برای عملکرد موثر هستند. صنعت بهداشت و درمان استثنا نیست در واقع، تأثیر قطع برق در بخش سلامت بیشتر است. قطع برق می تواند تاثیر منفی بر سلامت بیماران داشته باشد. منبع تغذیه بدون وقفه نقش مهمی در صنعت مراقبت های بهداشتی دارد. وقفه یا از دست دادن قدرت الکتریکی نه تنها موجب ناراحتی می شود، بلکه می تواند منجر به یک رویداد غم انگیز شود. برای بیمارستان ها مهم است که مسائل قدرت را تحت کنترل نگه دارید. در حالت ایده آل، قطع برق هرگز نباید در بیمارستان ها رخ دهد.

اگر از دست دادن قدرت الکتریکی وجود داشته باشد، ژنراتور پشتیبان باید وجود داشته باشد تا بیمار را ایمن نگه دارد و چراغ روشن شود.منبع تغذیه بدون وقفه در بیمارستان ها برای حمایت از تجهیزات پزشکی ضروری است. استفاده از تجهیزات پزشکی الکترونیکی و قدرت در طول سال ها افزایش یافته است. بنابراین برای کار صحیح بیمارستان ها باید یک سیستم پشتیبان قوی اضطراری وجود داشته باشد. افت ولتاژ مکرر، قطع برق و نوسان ولتاژ می تواند به تجهیزات پزشکی پر هزینه که می تواند بر ایمنی بیماران تأثیر بگذارد، آسیب برساند.

چگونه منابع برق یو پی اس از بیمارستان ها در برابر قطع برق حمایت می کنند؟

از دست دادن برق یک خطر بالقوه ایمنی برای بیماران است. تأثیر از دست دادن قدرت در آموزش و تحقیقات پزشکی نادیده گرفته می شود، اما این تأثیر زیادی دارد. محیط غنی از تکنولوژی بیمارستان ها می تواند بیماران را در معرض خطر از دست دادن قدرت ناگهانی قرار دهد. چراغ ها و دیگر تجهیزات پزشکی حیاتی ممکن است بدون هرگونه هشداری کار کند. رایج ترین دلایل قطع برق، بلایای طبیعی، شرایط آب و هوایی بسیار شدید و اختلال در محل است. وقایع شدید آب و هوایی در دو دهه گذشته شایع تر شده و پیش بینی می شود که فراوانی این وقایع در سال های آتی افزایش یابد. در عین حال، قطع برق در ایالات متحده به سرعت در حال افزایش است. بعضی از تجهیزات پزشکی مانند دستگاه بیهوشی و دستگاه تهویه باتری ۳۰ تا ۹۰ دقیقه است که بستگی به دستگاه و سازنده دارد. اما سوال این است که اگر قدرت باقی نماند تا زمانی که باتری این ماشین ها نابود شود. پاسخ ترسناک است، می تواند زندگی بیماران را برطرف کند. علاوه بر این، اکثر تجهیزات پزشکی دارای پشتیبان باتری نیستند که در صورت عدم وجود برق کار می کنند. به غیر از تجهیزات پزشکی، بیمارستان ها ممکن است تلفن، اینترنت، سوابق پزشکی پزشکی، سیستم کنترل دما، امکانات ضدعفونی کننده، آسانسور و غیره را به خطر بیندازند. بنابراین بیمارستان برای پشتیبان گیری اورژانسی ضروری است.

هنگامی که بیمارستان ها منبع تغذیه یو پی اس را ندارند، تجهیزات پزشکی بحرانی می توانند به زودی به قدرت برسد. این می تواند بر بیماران مبتلا به دستگاه های نجات دهنده تأثیر بگذارد. بیمارستان ها مانند سایر بنگاه ها نیستند، زیرا ممکن است به علت کاهش قدرت، از دست رفتن پول و کار دست برود. شهرت بیمارستان ها در صورتی که بعضی از حوادث ناشی از قطع برق وجود داشته باشد، در معرض خطر است. این می تواند شهرت بیمارستان ها را از بین ببرد. اگر بیمارستان ها یک پشتیبان مناسب را در اختیارتان قرار ندهند، ممکن است هزینه خرابی احتمالی، نارضایتی بیمار و مسائل مربوط به بهره وری باشد.

منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) و ژنراتورها، راهکارهای قدرت در حالت آماده باش برای بیمارستان ها هستند. این سیستم ها قادر به اجرای بیمارستان ها بدون هیچ گونه اختلال در صورت قطع برق می باشند. آنها از تجهیزات حساس پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات از خطر اختلال در قدرت محافظت می کنند. برای چند ساعت ممکن است قطع برق وجود داشته باشد، بنابراین باید دستگاه های UPS یا ژنراتورهای آماده به کار کافی داشته باشند. هنگامی که یک منبع تغذیه پشتیبان مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند یک سیگنال را برای ژنراتور ارسال کند و زمان کافی برای هماهنگ سازی هموار کند.

چگونه از مزایای بهینه از یو پی اس بهره مند شویم؟

یو پی اس بخش مهمی از زیرساخت های منبع تغذیه بیمارستان ها است. هنگامی که یو پی اس با IPS و ژنراتورها متصل می شود، آنها می توانند در هنگام از دست دادن قدرت، تداوم قدرت کل بیمارستان را فراهم کنند. بیمارستان همچنین می تواند آلارم های راه دور را تنظیم کند که به عنوان زنگ هشدار از راه دور یکپارچه شده است که می تواند در پانل های کنترل اتاق عمل نمایش داده شود. تئاتر های عملیاتی و اتاق های بازیابی پس از عمل بایستی توسط منبع تغذیه یو پی اس آنلاین محافظت شود. یو پی اس های خورشیدی نیز می توانند برای عمر طولانی و عملکرد بی عیب و نقص خود مورد توجه قرار گیرند.یو پی اس نه تنها از سخت افزار شما محافظت می کند، بلکه مانع از دست دادن داده ها و افزایش بهره وری نیز می شود.

هنگامی که یک نوسان ولتاژ وجود دارد، تجهیزات پر هزینه بیمارستان ها، کامپیوترها و سایر دستگاه های الکترونیکی می توانند عواقب ناگوار را تجربه کنند. اما UPS در طول مسائل مربوط به قدرت ناسازگاری، پشتیبان گیری سازگار را فراهم می کند. یو پی اس محافظت از داده ها و همچنین رایانه ها و تجهیزات دیگر که به UPS متصل هستند. هنگامی که یک افزایش ناگهانی ولتاژ وجود دارد، آن را فراهم می کند سرکوب کامل افزایش یافته است که فیلتر کردن ولتاژ نامعتبر است که می تواند به تجهیزات گران قیمت بیمارستان ها آسیب برساند. در طول قطع برق، به طور خودکار فعال و بدون وقفه برق را به تمام دستگاه هایی که به UPS متصل هستند به طوری که تمام تجهیزات می توانند بی وقفه اجرا شود.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی زمانی که یک فاجعه طبیعی و یا دلایل دیگری که خراب خواهد شد عملکرد بیمارستان ها به علت اختلال در قدرت. در چنین شرایطی، منبع قابل اعتماد قدرت می تواند راهی برای عملکرد صحیح بیمارستان باشد و بتواند جان مردم را نجات دهد. ما نمی توانیم قطع برق را متوقف کنیم، اما ما می توانیم از پشتیبان گیری قدرت برای مقابله با چنین مشکلی استفاده کنیم. به طوری که هر چه وضعیت باشد.

منبع : source

سایر مقالات این سایت :

باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوتی دارد؟

چاپ