تعمیرات یو پی اس

مراقبت از باتری یو پی اس | از آنجا که UPS برای مدت طولانی کار میکند. جریان های الکتریکی را در صورت لزوم، به صورت مرتب چک و سرویس می کند.

هنگامی که قطع برق رخ داد، ضروری است UPS شما بتواند بی عیب و نقص عمل کند، چون به زمان بیشتری نیاز دارید.

اگر UPS شما هم نتواند آنطور که لازم است در قطع برق عمل کند، با سرویس دهی مناسب، نگهداری منظم، دوام UPS شما را می تواند تا ده یا بیست سال بیشتر کند.

طول عمر UPS انتخابی شما به اندازه، نوع و شرایط محیطی واحد شما بستگی دارد.

پس از نصب UPS در مطب، شرکت، کارخانه، خانه و… باید آن را به طور مرتب آزمایش کنید، تا اطمینان حاصل کنید که از وضعیت خوبی برخوردار است و درست کار میکند یا نه.

مراقبت از باتری یو پی اس

 

مراقبت از باتری یو پی اس

قلب و روح یو پی اس شما باتری آن است و نگه داشتن باتری در شرایط مناسب، کلید اصلاح عملکرد و طول عمر دستگاه شما را به دنبال دارد. باتری موجود در یو پی اس عمر سه تا شش سال دارد. همیشه توجه داشته باشید که باتری UPS در چرخه عمر خود قرار دارد، زیرا این کار باعث می شود تا در صورت نیاز به تعویض، آگاه باشید.

تعمیرات و ارائه دهنده خدمات واجد شرایط وظیفه جایگزینی باتری را برای دستگاه یو پی اس شما بر عهده دارد. به همین ترتیب ، تعویض باتری قدیمی یک کار عادی نیست و فقط کارشناسان و ارائه دهنده خدمات، قادر خواهند بود از این موضوع مراقبت کنند زیرا حاوی فلزات سمی و اسیدها هستند.

مراقبت از باتری ups

بررسی خدمات و نگهداری حرفه ای UPS باید بطور منظم انجام شود. و این بررسی ها باید بصورت ماهانه، شش ماهه یا سالانه صورت گیرد. این عمل بستگی به نوع و سن دستگاه انتخاب شده برق اضطراری (UPS) شما دارد.

چاپ
bonus veren bahis siteleri

کوره صنعتي

تعمير موبايل در محل