یو پی اس نرم افزار مانیتورینگ برای فایل سرور و کامپیوتر خاموش شدن ناگهانی مراقبت از راه دور، نسل از اسکریپت زنگ اتوماتیک و دسترسی به اطلاعات وضعیت عامل به طور کلی. اکثر سیستم های یو پی اس با پیکربندی رایگان و نرم افزار نظارت از راه دور عرضه شده، یا در یک CD-ROM و یا به عنوان یک دانلود از وب سایت رمز عبور محافظت می شود. یو پی اس بسته نرم افزار ارتباطات تولید کننده / نام تجاری خاص و می توانید در زیر RS232 و / یا پروتکل مدیریت شبکه ساده (SNMP) کار می کنند. ویندوز، یونیکس و VMware: بسته برای اتصال مستقیم به کامپیوتر، شبکه های محلی و گسترده (LAN ها / شبکههای گسترده) از جمله تمام سیستم عامل های عامل عمده از جمله در دسترس هستند.

سیستم های یو پی اس در اشکال مختلف و اندازه های مختلف وجود دارد. با این حال، دو شکل که رایج ترین نوع یو پی اس است را معرفی می کنیم.

یو پی اس تاور Tower model

مدل برج ایستاده بر روی زمین یا روی میز / قفسه، و به طور معمول در ایستگاه های کاری شبکه و یا برنامه های کاربردی کامپیوتر رومیزی استفاده می شود

یو پی اس رک مونت Rack-mount model

رک مدل را می توان در استاندارد ۱۹ “نرده دندانه دار نصب شده و می تواند در هر نقطه از ۱U تا ۱۲U (فضای قفسه) نیاز دارد. آنها معمولا در سرور و برنامه های کاربردی شبکه مورد استفاده قرارمیگرند.

کابل یو پی اس رابط چیست؟

کابل رابط یو پی اس برای نصب و راه اندازی UPS و اتصال به یک سیستم نظارت محلی و یا شبکه با استفاده از RS232، USB و یا به وسیله سیگنال . لوازم برق بحرانی می تواند طیف گسترده ای از یو پی اس کابل رابط عرضه و می تواند اتصالات قرار دادی و طول های سفارشی به سفارش را تشکیل می دهند.

چاپ

کوره صنعتي

تعمير موبايل در محل