تغییر باتری های ups

چرا باید باتری های UPS خود را تغییر دهید

تغییر باتری های ups : اگر شما یک منبع تغذیه غیرقابل وقفه به عنوان بخشی از زیرساخت های مهم IT خود دارید ، در حال برنامه ریزی برای چیزی غیر منتظره هستید.

نقش یک سیستم UPS در رفع خطر وقفه های غیرقابل پیش بینی بار شماست. بنابراین برای حفظ حداکثر زمان به روز بسیار مهم است که شما برنامه ریزی و انجام تعویض باتری UPS را در فواصل منظم انجام دهید.

ما می دانیم که باتری UPS برای همیشه دوام نخواهد داشت ، بنابراین نظارت بر وضعیت باتری ها به عنوان بخشی از یک برنامه تعمیر و نگهداری منظم مهم است. سرویس منظم سرویس را قادر می سازد آزمایش های امپدانس را روی هر باتری انجام دهد ، این به پیش بینی زمان باتری های UPS کمک می کند. نیاز به تعویض و امکان تعویض برنامه ریزی شده را بدون از دست رفتن ناگهانی برق فراهم می کند.

در صورت انجام صحیح ، تعویض باتری های UPS روشی ایمن و مؤثر است. با این وجود خطرات قابل توجهی در رابطه با تعویض باتری UPS وجود دارد که آگاهی از آن مهم است:

  • ممکن است بار توسط UPS محافظت نشود. کابل کشی معیوب می تواند باعث خرابی اینورتر / یکسو کننده شود ، بنابراین به منبع کمکی (بای پس) تبدیل شده و بار را بدون محافظت.
  • احتمال بروز خطا می تواند از طریق نشت الکترولیت همراه با کار نادرست باتری افزایش یابد
  • در مناطقی که UPS و نصب باتری وجود دارد ، صدمه جدی به پرسنل می تواند رخ دهد. علاوه بر این ، استفاده نکردن از PPE صحیح همچنین می تواند منجر به صدمات جدی به محل شود
  • در صورت کالیبراسیون شارژر باتری ، خطر فرار حرارتی ، آتش سوزی یا انفجار وجود دارد
  • دادرسی: عدم استفاده از باتری طبق دستورالعمل دقیق ممکن است منجر به این شود که دادرسی قانونی علیه طرف متخلف توسط دولت محلی یا مرکزی انجام شود ، که به نوبه خود ممکن است به مجازات های سنگین مالی منجر شود

منبع یو پی اس (تغییر باتری های ups )

منبع UPS یک توزیع کننده تایید شده باتری Yuasa است و متخصصان در ادغام باتری ها در تجهیزات UPS و رویه های ایمنی جایگزینی باتری است.

مهندسان ما با تجربه و واجد شرایط برای انجام تعویض باتری در کلیه مدل ها و مدل های UPS از 1kVA تا 1mVA و بالاتر هستند. کارها را می توان در ساعات کاری عادی یا خارج از آن انجام داد و هیچ گونه اختلال در بار متصل نباشد و ما نیز با رعایت دستورالعمل WEEE آژانس محیط زیست ، اقدام به حذف و دفع گواهی باتری های قدیمی خواهیم کرد.