فروش و تعمیرات یو پی اس و باتری ups

شرکت باتری یو پی اس ایران بزرگترین عرضه کننده یو پی اس و باتری ups در ایران

یو پی اس یا منبع تغذیه اضطراری یا منبع تغذیه بدون وقفه ( UPS ) یک دستگاه الکتریکی است که در صورت از کار افتادن منبع برق ورودی یا برق شهری ، برق اضطراری را برای دستگاه ها تامین می کند. زمان کارکرد بیشتر منابع برق بدون وقفه در باتری نسبتاً کوتاه است (فقط چند دقیقه ) اما برای راه‌اندازی یک منبع برق آماده به کار یا خاموش کردن صحیح تجهیزات محافظت شده کافی است.

کاربرد ups

UPS معمولاً برای محافظت از سخت‌افزارهایی مانند رایانه ها ، مراکز داده ، تجهیزات مخابراتی یا سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود که در آن قطع برق غیرمنتظره می‌تواند منجر به صدمات و خسارت ، اختلال جدی در تجارت یا از دست دادن داده شود.

انواع یو پی اس ups

اندازه واحدهای UPS از واحدهایی که برای محافظت از یک کامپیوتر بدون نمایشگر ویدئویی طراحی شده اند (حدود 200 ولت آمپر ) تا واحدهای بزرگی هستند که کل مراکز داده یا ساختمان ها را تامین می کنند.

باتری یو پی اس

سه نوع باتری UPS وجود دارد : اسید سرب  (VRLA) ، باتری های سلولی یا VLA و باتری های لیتیوم یون . مدت زمان کارکرد یک یو پی اس با باطری به نوع و اندازه باتری ها و میزان دشارژ و کارایی اینورتر بستگی دارد. ظرفیت کل یک باطری سرب اسید تابعی از سرعت تخلیه آن است که به عنوان قانون Peukert توصیف می شود .

تولید کنندگان رتبه بندی زمان اجرا را در چند دقیقه برای سیستم های UPS بسته بندی شده ارائه می کنند. سیستم‌های بزرگ‌تر (مانند مراکز داده) نیاز به محاسبه دقیق بار، بازده اینورتر و ویژگی‌های باتری دارند تا اطمینان حاصل شود که استقامت مورد نیاز به دست می‌آید.

bgzirpng

باتری یو پی اس

باتری یو پی اس UPS به دستگاه یو پی اس متصل شده تا در زمان قطعی برق شهری ، برق مورد نیاز تجهیزات متصل به یو پی اس را تامین کند. باطری های ups تا زمان شارژ کامل ، در حال شارژ شدن هستند.

در واقع می‌توان گفت منبع ذخیره انرژی UPS ، باطری های یو پی اس هستند. بهترین نوع باتری UPS ، سیلد اسید است.

باتری‌های UPS ، دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربردهای مخصوص خود را دارند.

اجزای تشکیل دهنده باطری ups

باتری‌های سیلد اسید از 7 بخش تشکیل‌شده‌اند.

 1. بدنه باتری که وظیفه مقاومت در برابر حرارت محیط را دارد. علاوه بر آن عایق جریان الکتریسیته است .
 2. صفحات باطری یا پلیت که الکترود مثبت و منفی را شامل می‌شود .
 3. الکترولیت باتری که فعل و انفعالات بین الکترون‌های مثبت و منفی را انجام می‌دهد.
 4. جداکننده صفحات که معمولاً جنس آن‌ها PVC است.
 5. ترمینال باطری یا سرباتری‌ها، که قطب های مثبت و منفی را تشکیل می‌دهند.
 6. سوپاپ و یا دریچه که عمل خارج کردن گاز باتری را بر عهده دارد.
 7. سلول یا خانه باتری که به هر الکترون مثبت و منفی به همراه الکترولیت، یک سلول گفته می‌شود. هر سلول می‌تواند 2 ولت برق را ایجاد کند.

تعمیرات یو پی اس

تعمیرات یو پی اس

شرکت تعمیرات یو پی اس (UPS) در شرکت باتری یو پی اس ایران از کارشناسان متخصص در تعمیرات تخصصی یو پی اس بهره میبرد.

ما از به روز ترین تجهیزات فنی جهت تعمیرات یو پی اس شما استفاده می کنیم و در این زمینه کلیه خدمات لازمه ،اعم از سرویس و نگهداری و تعمیرات انواع مختلف یو پی اس با توانهای مختلف را انجام خواهیم داد.

باتری یو پی اس

محصولات باتری ups

باتری‌های یو پی اس وظیفه دارند که به­ عنوان منبع تغذیه ثانویه در شرایط قطع جریان یا کم شدن بیش از اندازه‌ی ولتاژ ، کار برق­ رسانی را انجام دهند.

این باطری ها در هنگام اتصال برق شهری ، شارژ شده و انرژی را ذخیره می‌کنند تا در صورت قطعی برق ، مانع از خاموش شدن سیستم شوند.

سه نوع اصلی باتری وجود دارد که در منابع تغذیه بدون وقفه استفاده می‌شوند : سرب اسید- لیتیوم یون – نیکل کادمیوم

یو پی اس

محصولات یو پی اس

یو پی اس (ups) منبع ذخیره برق بدون وقفه ی است که تامین انرژی را در صورت نوسانات و قعطی برق برای دستگاه های حساسی که در مناطق حساس ، شرکت ها ، ادارات ، بیمارستانها ، پالایشگاهها ، آزمایشگاهها و … بر عهده دارد.

اختلالات شایعی که در سیستم و شبکه برق وجود دارد که می توان نوسان یا کاهش ولتاژ، افزایش ولتاژ، عوض شدن فرکانس ها و … اشاره کرد ، دستگاه های برقی و الکترونیکی بسیار حساس و مهم بوده و یا معمولی هستند را در لیست تهدید قرار داده و اگر دارای ups نباشد و در تامین انرژی دچار خلل شود آسیب های مالی و حتی غیر قابل بازگشتی را برای دستگاه ها و پروژه ها به دنبال خواهد داشت.

[ts_our_service_style3 image_service=”13110″ url_image_service=”https://ups-battery.ir/ups-products/” ts_service_title=”یو پی اس”]مشاهده محصولات[/ts_our_service_style3][ts_our_service_style3 image_service=”13104″ url_image_service=”https://ups-battery.ir/%db%8c%d9%88%d9%be%db%8c-%d8%a7%d8%b3-%d8%af%db%8c%d8%aa%d8%a7-%d8%b3%d9%86%d8%aa%d8%b1/” ts_service_title=”یو پی اس دیتاسنتر”]مشاهده محصولات[/ts_our_service_style3]
[ts_our_service_style3 image_service=”13101″ url_image_service=”https://ups-battery.ir/battery-2-2/” ts_service_title=”باتری یو پی اس”]مشاهده محصولات[/ts_our_service_style3][ts_our_service_style3 image_service=”13108″ url_image_service=”https://ups-battery.ir/%D8%B1%DA%A9-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%AA/” ts_service_title=”کابینت و رک”]مشاهده محصولات[/ts_our_service_style3]
[ts_our_service_style3 image_service=”13109″ url_image_service=”https://ups-battery.ir/%d8%a8%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%da%98%d8%b1-battery-chargers/” ts_service_title=”استابلایزر”]مشاهده محصولات[/ts_our_service_style3][ts_our_service_style3 image_service=”13107″ url_image_service=”https://ups-battery.ir/pdu/” ts_service_title=”پی دی یو”]مشاهده محصولات[/ts_our_service_style3]

یو پی اس دستگاهی الکترونیکی جهت تأمین مداوم انرژی است که از وسایل الکتریکی در برابر نوسانات و اختلالات برق محافظت کرده و از تعمیرات آنها جلوگیری می‌نماید .یو پی اس برای مراقبت از دستگاه‌های الکتریکی حساس ، ثبات جریان و برق تقویتی فراهم نموده و به آنلاین ماندن برنامه های حساس کمک شایانی می‌نماید .

با استفاده از یو پی اس شما می توانید سطوح مختلفی از حفاظت را در مقابل مشکلات برق همچون قطعی ، افت طولانی ولتاژ ، نوساناتو … برای سیستم خود جهت جلوگیری از تخریب و یا از دست دادن اطلاعات به کار گیرید.

ups ها از محدوده چند صد ولت آمپر (VA) برای محافظت کردن از رایانه شخصی تا چند میلیون ولت آمپر (MVA) برای مراکز صنعتی ، رایانه ای و مخابراتی بزرگ ، طراحی ، ساخته و به بازار عرضه شده اند .

بهترین ups ایران

شرکت باتری یو پی اس ایران یکی از بزرگترین عرضه کننده برندهای معتبر یو پی اس شامل apc ، east ، makelsan ، ablerex ، ge ، mge و … در سراسر کشور می باشد .

باتری‌های یو پی اس وظیفه دارند که به­ عنوان منبع تغذیه ثانویه در شرایط قطع جریان یا کم شدن بیش از اندازه‌ی ولتاژ ، کار برق­ رسانی را انجام دهند. این باطری ها در هنگام اتصال برق شهری ، شارژ شده و انرژی را ذخیره می‌کنند تا در صورت قطعی برق ، مانع از خاموش شدن سیستم شوند. سه نوع اصلی باتری وجود دارد که در منابع تغذیه بدون وقفه استفاده می‌شوند :

 • سرب اسید
 • لیتیوم یون
 • نیکل کادمیوم

موارد استفاده از باتری یو پی اس بیشتر در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی جهت محافظت از سیستم های کامپیوتری ، پرینتر و مجموعه دستگاه های موجود در سازمان از جمله تجهیزات مخابراتی ، آزمایشگاهی ، دیتاسنتر ها ، مراکز بانکی و صنایع پزشکی ، همچنین هر آنچه که مرتبط با تجهیزات الکترونیکی باشد تعبیه و تنظیم شده است.

خرید باتری

شرکت کیان صنعت ایرانیان عرضه کننده انواع باتریهای ups شامل narada ، fiamm ، long ، makelsan ، leoch ، hitaco ، panasonic ، alcad و … در ایران می باشد .

استابلایزر یک دستگاه الکتریکی است که به منظور تامین یک ولتاژ ثابت و پایدار و بدون هیچ گونه نوسانات یا تغییرات ناگهانی ، برای تجهیزات الکتریکی و محافظت از آنها طراحی شده است. به طور کلی استابلایزرها با تثبیت ولتاژ عمر و کارایی لوازم برقی خانگی و دیگر تجهیزات الکتریکی را افزایش می دهند ، به همین دلیل اغلب به آنها تثبیت کننده ولتاژ نیز می گویند.

کابردهای استابلایزر

برخی از کاربردهای استابلایزر عبارت است از :

 • استفاده خانگی ( آپارتمان های مسکونی و اداری به صورت مجزا و یا کل آپارتمان جهت حفاظت از کامپيوتر ، يخچال و فريزر ، تلويزيون ، مایکروفر، کولرگازی و … )
 • محيط های بيمارستانی ( اتاق عمل ، سی تی اسکن ، MRI ، سونوگرافی ، يونيت های دندان پزشکی و … )
 • محيط های صنعتی ( دستگاه های CNC ، کوانتومتر ، چاپ ، بسته بندی و …)
 • استفاده عمومی ( پمپ آب ، آسانسور ، تالارها و سالن های نمايش و … )
 • ايستگاه های مخابراتی ، راديويی ، تلويزيونی ، ضبط ويديوئی و …

رک و کابینت به محفظه فلزی گفته می شود که می توان وسایل الکترونیکی مانند سرور ، مودم ، سوئیچ و … در داخل آن جا داد تا از ضربه و فشار در امان بوده و همچنین از تهویه مناسبی برخوردار باشد .

واحدی که برای اندازه گیری رک به کار میرود یونیت است که هر یونیت معادل 5 سانتی متر می باشد . اندازه ی آنها معمولا از 4 یونیت شروع شده و تا 47 یونیت در بازار موجود است.

انواع رک شبکه و سرور

رک ها در دو نوع دیواری و ایستاده وجود دارند . رک های دیواری قابل نصب روی دیوار می باشند و بیشتر برای شبکه های کوچک و خانگی یا قسمتی از یک شبکه بزرگ ( با توجه به نقشه شبکه و توپولوژی انتخابی ) مورد استفاده قرار می گیرند.

رک های ایستاده دارای اندازه های بزرگی می باشند و در مراکز بزرگ و بانک ها استفاده می شوند و دارای چرخ برای جابجایی می باشند. امکان نصب 1 تا 4 فن نیز در آنها وجود دارد و در قسمت جلو دارای درب از جنس فلز یا شیشه هستند و برخی از آنها در قسمت عقب نیز دارای درب برای دسترسی به کابل های شبکه و کابل های برق می باشند.

پی دی یو ( pdu ) دستگاهی است که برای مدیریت برق و یا توزیع برق به نحوه درست از آن استفاده می شوند . معمولا pdu ها در داخل رک rack قرار می گیرند و باید توزیع برق بین سرورها و سوئیچ و روتر و دیگر اجزای تجهیزات شبکه را مدیریت کنند.

قیمت و کاربرد پی دی یو

با توجه به این که امروزه از سرورها و تجهیزات شبکه افزایش پیدا کرده است استفاده از این دستگاه برای مدیریت انرژی برق بسیار لازم ، ضروری و حیاتی است. از مزایای استفاده از دستگاه پی دی یو میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 •  اداره و بهره وری بهتر از توان برق در مراکز داده
 • ایجاد برنامه جهت روشن و خاموش کردن تجهیزات متصل به آنها
 • اطلاع از افزایش بار مصرفی برق در دستگاه های متصل به PDU قبل از Fail شدن این دستگاه ها
 • نمایش مقدار برق و شاخص های آن در برخی از PDU ها و مدیریت آن از طریق ابزارهای مدیریتی همچون پروتکل SNMP

شرکت تعمیراتات UPS

با توجه به اینکه هزینه تعویض یو پی اس به شدت بالاست و شما نمی توانید در صورت بروز مشکل هر بار دستگاه را تعویض کنید ، از این رو تعمیرات یو پی اس هم از لحاظ هزینه و از نظر زمانی پائین تر بوده و به صرفه تر است. اگر یو پی اس شما دچار مشکل و یا خرابی شده است میتوانید با کارشناسان شرکت کیان صنعت ایرانیان تماس گرفته تا متخصصین ما در کوتاهترین زمان به محل اعزام شده و سرویس های تعمیرات ، نگهداری و پشتیبانی از سیستم های ups را انجام می دهند.

اطلاعات بیشتر

 راهنمای انتخاب یو پی اس

ups ها بسته به نوع حفاظتی که انجام می‌دهند در سه دسته کلی قرار می‌گیرند : مدل های استندبای ( آفلاین ) ، مدل های Line Interactive و مدل های آنلاین .

در ups آفلاین در زمان برقرار بودن برق شهر ، خروجی همواره از طریق برق شهر تامین می‌شود و در واقع هیچ اصلاحی جهت رفع مشکلاتی از جمله نوسان ولتاژ انجام نمی‌شود. در مدلهای لاین اینتر اکتیو به تثبیت کننده ولتاژ مجهز شده‌اند تا در صورت نوسان ، امکان تنظیم دامنه ولتاژ‌ فراهم باشد اما مدلهای آنلاین تغذیه دستگاه‌های متصل را بطور دائم از برق شهر جدا میکنند.

ups های آنلاین قیمت بسیار بالاتری دارند و باتری های آنها هم معمولاً با سرعت بیشتری مستهلک می‌شوند . ups آفلاین ارزان ترین گزینه است و معمولاً مدل های با توان خروجی پایین از این تکنولوژی بهره می‌برند.اما بهترین انتخاب برای بیشتر کاربران مدل‌های Line Interactive است که هم محافظت قابل قبولی را ارائه می‌دهد و هم قیمت معقولی دارد ؛‌ با این حال مشابه مدل های آفلاین ممکن است برای تجهیزات آزمایشگاهی یا ابزاراهای دقیق که نیاز به تغذیه کاملا بدون وقفه دارند مناسب نباشد .

همچنین بخوانید :

 مقالات آموزشی کیان صنعت ایرانیان

خرید ups و باتری در پارک وی

خرید ups در پارک وی خرید ups در پارک وی ؛ ups یک منبع تغذیه بدون وقفه است که وظیفه اصلی آن ، تامین بدون وقفه ی توان مورد نیاز بار مصرفی می باشد ، این سیستم بین برق شهر و دستگاه مصرف کننده قرار گرفته علاوه بر تثبیت و تنظیم […]

خرید ups از بلوار فردوس

یو پی اس فردوس ، UPS یا به اصطلاح منبع دائمی تامین برق، امروزه جای خاصی در میان لوازم برقی کمکی برای خود ایجاد کرده است. انواع و اقسام UPS امروزه توسط تولید کنندگان ایرانی و خارجی ساخته و در دامنه وسیعی از توان و مشخصات فنی ارائه می شوند. قیمت به همه عوامل و […]

انتخاب یو پی اس بر اساس کاربرد

مشاهده همه محصولات
یو پی اس برای کنسول بازی یو پی اس برای شعب بانکی یو پی اس برای مرکز تماس یو پی اس برای دیتاسنتر یو پی اس برای حفاظت کل ساختمان یو پی اس برای یخچال و فریزر یو پی اس برای لوازم صوتی و تصویری یو پی اس برای کیوسک اطلاع رسانی یو پی اس برای سیستم های نوبت دهی یو پی اس برای VSAT یو پی اس برای باسکول یو پی اس برای دستگاه های سونوگرافی یو پی اس برای دستگاه های CNC یو پی اس برای سامانه مدیریت ساختمان یو پی اس برای تجهیزات پزشکی یو پی اس برای دستگاه PLC یو پی اس برای کولر گازی یو پی اس برای درب اتوماتیک و پارکینگ یو پی اس برای سرور و شبکه یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی یو پی اس برای خودپرداز ATM یو پی اس برای اتاق عمل یو پی اس برای دستگاه های صنعتی یو پی اس برای آسانسور و بالابر یو پی اس برای ماشین های اداری یو پی اس برای سیستم های مخابراتی یو پی اس برای دوربین مدار بسته یو پی اس برای کامپیوتر های شخصی یو پی اس برای پله برقی یو پی اس برای پکیج دیواری

نیاز به تعمیرات یا خرید باتری دارید ؟

۷۷۹۷۳۸۱۰ ۰۲۱تهران
۳۴۴۴۷۴۹۲ ۰۴۱تبریز

در تمامی ساعات شبانه روز و ایام هفته
می توانید با ما در ارتباط باشید

ارتباط با ما