قدرت یو پی اس

قدرت یو پی اس

قدرت یو پی اس

  • قدرت یو پی اس :

در دسترس بودن مرکز داده اطمینان یک ضرورت حیاتی کسب و کار است. بدون سیستم های قدرتمند و مقیاس پذیر بدون برق (UPS) در جای خود، شما به سادگی استراتژی تداوم کسب و کار انعطاف پذیر را در جای خود ندارید. دانستن اینکه چگونه سیستم های UPS بهینه را می توان پذیرفت و کار کرد، می تواند در محیطی که به تغییر دائمی و تبدیل شدن به مجازی سازی مجدد بیشتر می شود، چالش برانگیز باشد.

Alphamatic از شبکه های کوچک به تاسیسات مگاواتی ارائه دهنده انتخاب برای UPS است:

حفاظت قدرت هوشمند و کارآمد شبکه برای سرورها، پایانه های فروش، روترها، سوئیچ ها، هاب ها و سایر دستگاه های شبکه باتری با کارایی بالا پشتیبان گیری و حفاظت از کامپیوترهای تجاری مدیریت UPS پیشرفته و خاموش شدن سیستم ایمن نظارت و کنترل از راه دور یک UPS فردی و خنک کننده مرکز داده می باشد.
از بین بردن حرارت از محیط مرکز داده و مرکز سرور، و دور از اجزای انفورماتیک فردی، یکی از بزرگترین چالش های موجود در بخش های فناوری اطلاعات و تسهیلات است. با شروع مجازی سازی و توسعه محاسبات با تراکم بالا یک چالش پیچیده تر شده است. اعمال یک رویکرد هوشمند، کارآمد و جامع مناسب اندازه به طراحی و اجرای خنک کننده اهمیت اساسی برای جلوگیری از خرابی سیستم است.

Alphamatic کارشناسان در طراحی و ارائه راه حل های خنک کننده مرکز داده، از نیروگاه خارجی به واحد های داخلی و همه چیز در میان – از جمله پشتیبانی در حال انجام و تعمیر و نگهداری است. ما یک شریک نخبه برای راه حل های خنک کننده Datacenter APC Schneider Electric است.

خدمات برای یو پی اس APC و تجهیزات خنک کننده :

خدمات SchneiderSchneider خدمات الکتریکی برای APC UPS و تجهیزات خنک کننده تخصص، خدمات و پشتیبانی شما را برای زیرساخت های ساختمان، صنعت، برق و یا مرکز داده شما فراهم می کند. خدمات ما در سطح جهانی یک راه هوشمند برای محافظت از تجهیزات خود را ارائه می دهند، اطمینان حاصل کنید که سیستم شما همیشه در حداکثر عملکرد عمل می کند و در نتیجه طول عمر آن را افزایش می دهد. با هم ما می توانیم یک راه حل برای به حداکثر رساندن دسترسی به سیستم، افزایش بهره وری، و تامین بودجه خود را.

خدمات برای UPS APC و تجهیزات خنک کننده و پوشش همه مراحل یو پی اس و تجهیزات خنک کننده : 

برنامه – Schneider Electric ارزیابی هایی را برای ارزیابی عملکرد فعلی شما، توصیه های مبتنی بر بهترین شیوه های صنعت و ابزارهایی برای اجرای بهبود و پروژه های جدید ارائه می دهد.
نصب – Schneider Electric به شما کمک می کند برنامه های خود را به یک راه حل مطمئن، کارآمد و قابل اعتماد تبدیل کنید.
عملیات – Schneider Electric به شما کمک می کند تا به حداکثر رساندن زمان نصب خود و هزینه های سرمایه خود را از طریق خدمات نگهداری پیشگیرانه و خدمات عملیات امکانات کنترل.
بهینه سازی از طریق نظارت، تعمیر و نگهداری و آموزش، Schneider Electric به شما در افزایش کارایی و قابلیت اطمینان با توصیه های پیشگیرانه و متناسب کمک می کند.
Renew – Schneider Electric عمر قابل اطمینان سیستم شما را افزایش می دهد در حالی که قابلیت های عملیاتی به روز شده را فراهم می کند.

منبع :  source

سایر مقالات این سایت : 

باتری یو پی اس با باتری خودرو چه تفاوتی دارد؟

چاپ

کوره صنعتي

تعمير موبايل در محل